Relacje Inwestorskie

Szanowni Państwo,

           W związku z planowanym wejściem na giełdę rozszerzyliśmy naszą stronę internetową o zakładkę ”Relacje inwestorskie”. Naszym priorytetem jest przejrzystość w przyszłych relacjach z inwestorami oraz maksymalna dostępność informacji o spółce.
           Data System Group to nowoczesna i silna marka w segmencie TSL. Na tym rynku jesteśmy już od 2003r. Osiągnęliśmy już wiele, jednak cały czas jesteśmy świadomi nowych wyzwań, nowych potrzeb rynku i Klientów. Dlatego stale doskonalimy nasze produkty oraz tworzymy nowe. Celem nadrzędnym naszej strategii, na najbliższą przyszłość, jest zdobycie pozycji lidera jako niezależnej i zyskownej Spółki. Zamierzamy dokonać tego poprzez oferowanie innowacyjnych, szybko zdobywających popularność produktów i rozwiązań, efektywną politykę handlową w kraju i zdobywanie rynków zagranicznych.


Z poważaniem,         
Tomasz Waligóra         
Prezes Zarządu         


Data System Group nieustannie się rozwija i poszerza swoją działalność. Grupa kapitałowa DSG to również inne, niezwykle innowacyjne spółki, które sukcesywnie podbijają rynek Polski. Poniżej ich krótki opis.

             

                     CallPay – system mikropłatności za pomocą telefonu GSM (projekt wyróżniony i dofinansowywany z UE, w wysokości 1 mln zł).

 

MenCode – nowatorski na rynku polskim portal związany z modą męską (projekt dofinansowany z UE, w wysokości 0,5 mln zł).

 

    Trafficinfo – system identyfikacji korków w czasie rzeczywistym na terenie kraju (projekt wyróżniony i dofinansowany z UE, w wysokości 1 mln zł).

Blog Blog

Tematy warte zajrzenia!

FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Pomoc Pomoc

W przypadku problemów prosimy o kontakt.

Do pobrania Do pobrania

Pliki, które mogą Ci się przydać.

Mapa Mapa

Mapa strony. Na wszelki wypadek.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.