Relacje Inwestorskie

Szanowni Państwo,

           W związku z planowanym wejściem na giełdę rozszerzyliśmy naszą stronę internetową o zakładkę ”Relacje inwestorskie”. Naszym priorytetem jest przejrzystość w przyszłych relacjach z inwestorami oraz maksymalna dostępność informacji o spółce.
           Data System Group to nowoczesna i silna marka w segmencie TSL. Na tym rynku jesteśmy już od 2003r. Osiągnęliśmy już wiele, jednak cały czas jesteśmy świadomi nowych wyzwań, nowych potrzeb rynku i Klientów. Dlatego stale doskonalimy nasze produkty oraz tworzymy nowe. Celem nadrzędnym naszej strategii, na najbliższą przyszłość, jest zdobycie pozycji lidera jako niezależnej i zyskownej Spółki. Zamierzamy dokonać tego poprzez oferowanie innowacyjnych, szybko zdobywających popularność produktów i rozwiązań, efektywną politykę handlową w kraju i zdobywanie rynków zagranicznych.


Z poważaniem,         
Tomasz Waligóra         
Prezes Zarządu         

 

Data System Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., z siedzibą w Poznaniu, przy ul. abpa A. Baraniaka 88b, 61-131 Poznań, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod  nr 0000460977, NIP: 779-23-61-331, Regon 301171094, której kapitał zakładowy w pełni wpłacony wynosi 1 000 000 zł.

 

 

Komunikacja z Akcjonariuszami.

Poniżej będziemy zamieszczać informacje dotyczące planowanych walnych zgromadzeń (wraz ze szczegółowym porządkiem obrad), projekty uchwał, sprawozdania finansowe, jak również informacje o wpisie zmian w KRS. W tym miejscy udostępniane będą również wezwania akcjonariuszy do złożenia dokumentów akcji w spółce.

Blog Blog

Tematy warte zajrzenia!

FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Pomoc Pomoc

W przypadku problemów prosimy o kontakt.

Do pobrania Do pobrania

Pliki, które mogą Ci się przydać.

Mapa Mapa

Mapa strony. Na wszelki wypadek.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.