O nas

Lider rozwiązań telematycznych

Data System od ponad 18 lat dostarcza klientom usługi z zakresu monitoringu i lokalizacji. Jesteśmy polskim producentem wszystkich oferowanych rozwiązań. Cechuje nas elastyczność oraz innowacyjność. Skupiamy się na lokalizowaniu oszczędności u naszych klientów i wdrażaniu rozwiązań umożliwiających ich osiągnięcie.

O nas

Zespół DS

W celu zapewnienia naszym klientom kontaktu z firmą Data System do Państwa dyspozycji dostępni są konsultanci, pracujący w Biurze Obsługi Klienta. Dodatkowo na co dzień zespół inżynierów, techników oraz programistów czuwa nad jakością świadczonych usług i ich dalszym rozwojem.

O nasAgentAgentO nasAgentAgentO nasAgentAgent

Szkolenia DS

Nasz zespół ekspertów prowadzi cykliczne warsztaty i szkolenia wspierające klientów w optymalnym korzystaniu z naszych usług.

HandlowcySpotkanieSpotkanieHandlowcySpotkanieSpotkanieHandlowcySpotkanieSpotkanie

Montaż systemów DS

Montażem i serwisem produktów oferowanych przez DataSystem zajmują się Instalatorzy, którzy wyposażeni są w pojazdy ze specjalistyczną zabudową oraz wyposażeniem technicznym pozwalającym na montaż i serwis każdego z produktów. Do montażu sond paliwa oraz ich kalibracji przeznaczone są, posiadane przez firmę, specjalne pojazdy wyposażone w mobilną stację benzynową.

HandlowcySerwisAgentHandlowcySerwisAgentHandlowcySerwisAgent

Co jeszcze?

Co jeszcze chciałbyś o nas wiedzieć? Odpowiemy na każde twoje pytanie. Zajrzyj na nasz blog, do FAQ, albo po prostu skontaktuj się z nami. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Napisz

biuro@datasystem.pl

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Pytania

Pomoc

Blog >FAQ >Mapa >

Wybierz jedno z naszych narzędzi pomocy.

Czat

DS linia

801 88 77 88

Czynna całą dobę.
Numer dostępny także z telefonów komórkowych.


DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.