DS Wirtualny Policjant

14 lis 2016

DS Wirtualny Policjant to nowoczesne i innowacyjne narzędzie przeznaczone dla osób, które zarządzają flotą pojazdów. Usługa kierowana jest dla właścicieli flot pojazdów, zarówno osobowych jak i dostawczych czy ciężarowych.
Aplikacja zaprogramowana została w taki sposób aby co kilkadziesiąt sekund porównywać prędkość, z jaką w danym momencie jedzie pojazd, z ograniczeniem wyznaczonym na danym odcinku drogi.

Na podstawie przeprowadzonych porównań, system tworzy unikatowe statystyki, które informują kierowcę ile razy podczas jazdy kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, z jaką maksymalną oraz średnią prędkością poruszał się podczas podróży, oraz jaki dystans pokonał poruszając się zbyt szybko wobec nałożonych ograniczeń. Od teraz łamanie przepisów zostaje zarejestrowane na bieżąco, nawet bez udziału Władz.

Tak na prawdę jest to Raport, który działa dla każdego monitorowanego przez nasz system pojazdu.
Wystarczy, że klient już korzysta z naszej usługi monitoringu pojazdów (ma zainstalowane nasze urządzenie) i wykupi dodatkową usługę: Wirtualny Policjant.


WERYFIKACJA

System DS Wirtualny Policjant pozwala na pełna i ciągłą weryfikację oraz ocenę wykroczeń kierowcy na wszystkich drogach na terenie Polski. Z otrzymywanych danych tworzone są statystki, które pozwalają "prześwietlić" każdego kierowcę flotowego. Bardzo łatwo sprawdzić, np. pobierając dane z miesiąca wstecz, jak dany kierowca zachowywał się na ograniczeniach do 30 km/h, 50 km/h (czyli na terenie zabudowanym), 70 km/h (jest to częste ograniczenie na drogach, na których można jeździć 90 km/h), 90 km/h (drogi poza terenem zabudowanym), itd. aż do autostrad, gdzie można poruszać się 140 km/h.

Dzięki zastosowanej technologii użytkownik posiada specjalny system raportowania, który w prosty i szybki sposób umożliwia weryfikację wykroczeń u poszczególnych kierowców. Każdy pojazd firmowy poddany zostaje odrębnej weryfikacji, aby nie było wątpliwości komu się najbardziej spieszy na drodze.


MNIEJSZE RYZYKO

DS Wirtualny Policjant daje możliwość wyciągania konsekwencji wobec pracowników nagminnie łamiących przepisy ruchu drogowego. System może również przyczynić się do obniżenia liczby mandatów otrzymywanych przez kierowców, jednocześnie zmniejszając ryzyko odebrania prawa jazdy czy spowodowania nieszczęśliwego wypadku, przy okazji zmniejszając zużycia aut, przez ich nadmierne eksploatowanie.

Podsumowując system DS Wirtualny Policjant wniesie do Twojej firmy same korzyści!

 

Pobierz: Ulotka DS Wirtualny Policjant

 

 

 

 

Urządzenia dla e-Toll – OBU i ZSL – czym są i do czego służą?

3 sie 2022

E-TOLL to nowy, obowiązkowy system opłat za przejazd drogami płatnymi w Polsce, który zastąpił dotychczasowy Viatoll.

czytaj więcej >

Co to jest i jak działa monitoring floty?

3 cze 2022

Monitoring floty to zbieranie oraz zarządzanie danymi dotyczącymi pojazdów i zasobów należących do przedsiębiorstwa. Chodzi o samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze (wraz z kierowcami), a także przyczepy. Firmy z branży transportowej używają takich danych w celu kontrolowania statusu floty oraz monitorowania, w jakim miejscu znajduje się aktualnie konkretny pojazd i jego kierowca. System monitoringu floty wykorzystuje system nawigacji satelitarnej GPS (Global Positioning System).

czytaj więcej >

Idą zmiany! Znikają bramki z Państwowych autostrad.

9 lis 2021

Już 1. grudnia 2021 szykuje się kolejna duża zmiana. Tym razem będzie ona dotyczyła pojazdów osobowych, motocykli oraz wszelkich pojazdów o łącznej masie całkowitej do 3,5 tony.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

+ 48 61 62 63 000
biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate
Cennik usług
DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.