DS Wirtualny Policjant

14 lis 2016

DS Wirtualny Policjant to nowoczesne i innowacyjne narzędzie przeznaczone dla osób, które zarządzają flotą pojazdów. Usługa kierowana jest dla właścicieli flot pojazdów, zarówno osobowych jak i dostawczych czy ciężarowych.
Aplikacja zaprogramowana została w taki sposób aby co kilkadziesiąt sekund porównywać prędkość, z jaką w danym momencie jedzie pojazd, z ograniczeniem wyznaczonym na danym odcinku drogi.

Na podstawie przeprowadzonych porównań, system tworzy unikatowe statystyki, które informują kierowcę ile razy podczas jazdy kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, z jaką maksymalną oraz średnią prędkością poruszał się podczas podróży, oraz jaki dystans pokonał poruszając się zbyt szybko wobec nałożonych ograniczeń. Od teraz łamanie przepisów zostaje zarejestrowane na bieżąco, nawet bez udziału Władz.

Tak na prawdę jest to Raport, który działa dla każdego monitorowanego przez nasz system pojazdu.
Wystarczy, że klient już korzysta z naszej usługi monitoringu pojazdów (ma zainstalowane nasze urządzenie) i wykupi dodatkową usługę: Wirtualny Policjant.


WERYFIKACJA

System DS Wirtualny Policjant pozwala na pełna i ciągłą weryfikację oraz ocenę wykroczeń kierowcy na wszystkich drogach na terenie Polski. Z otrzymywanych danych tworzone są statystki, które pozwalają "prześwietlić" każdego kierowcę flotowego. Bardzo łatwo sprawdzić, np. pobierając dane z miesiąca wstecz, jak dany kierowca zachowywał się na ograniczeniach do 30 km/h, 50 km/h (czyli na terenie zabudowanym), 70 km/h (jest to częste ograniczenie na drogach, na których można jeździć 90 km/h), 90 km/h (drogi poza terenem zabudowanym), itd. aż do autostrad, gdzie można poruszać się 140 km/h.

Dzięki zastosowanej technologii użytkownik posiada specjalny system raportowania, który w prosty i szybki sposób umożliwia weryfikację wykroczeń u poszczególnych kierowców. Każdy pojazd firmowy poddany zostaje odrębnej weryfikacji, aby nie było wątpliwości komu się najbardziej spieszy na drodze.


MNIEJSZE RYZYKO

DS Wirtualny Policjant daje możliwość wyciągania konsekwencji wobec pracowników nagminnie łamiących przepisy ruchu drogowego. System może również przyczynić się do obniżenia liczby mandatów otrzymywanych przez kierowców, jednocześnie zmniejszając ryzyko odebrania prawa jazdy czy spowodowania nieszczęśliwego wypadku, przy okazji zmniejszając zużycia aut, przez ich nadmierne eksploatowanie.

Podsumowując system DS Wirtualny Policjant wniesie do Twojej firmy same korzyści!

 

Pobierz: Ulotka DS Wirtualny Policjant

 

 

 

 

Systemy płatności na polskich autostradach. Sprawdź najważniejsze informacje

24 lis 2022

Dowiedz się, o czym należy pamiętać przed wyruszeniem w trasę oraz jak najwygodniej zapłacić za przejazd autostradą w Polsce. Poznaj niezbędne aplikacje oraz nowe wymogi obowiązujące kierowców samochodów osobowych i motocykli.

czytaj więcej >

Bezpieczeństwo – podstawa pracy każdego zawodowego kierowcy

9 lis 2022

Sprawdź, w jaki sposób najlepiej zadbać o bezpieczeństwo Twoich pracowników wyruszających w długie trasy. Skorzystaj z naszych porad, aby kierowcy mogli bez przeszkód dostarczyć przewożony towar do celu.

czytaj więcej >

Lokalizator GPS. Co warto o nim wiedzieć?

27 paź 2022

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, montując w samochodzie lokalizator GPS. Zarówno prywatny pojazd, jak i firmowa flota będą bezpieczniejsze dzięki nowoczesnym systemom namierzania. Dowiedz się, jak działają i jak z nich korzystać.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.