DS Wirtualny Policjant

14 lis 2016

DS Wirtualny Policjant to nowoczesne i innowacyjne narzędzie przeznaczone dla osób, które zarządzają flotą pojazdów. Usługa kierowana jest dla właścicieli flot pojazdów, zarówno osobowych jak i dostawczych czy ciężarowych.
Aplikacja zaprogramowana została w taki sposób aby co kilkadziesiąt sekund porównywać prędkość, z jaką w danym momencie jedzie pojazd, z ograniczeniem wyznaczonym na danym odcinku drogi.

Na podstawie przeprowadzonych porównań, system tworzy unikatowe statystyki, które informują kierowcę ile razy podczas jazdy kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, z jaką maksymalną oraz średnią prędkością poruszał się podczas podróży, oraz jaki dystans pokonał poruszając się zbyt szybko wobec nałożonych ograniczeń. Od teraz łamanie przepisów zostaje zarejestrowane na bieżąco, nawet bez udziału Władz.

Tak na prawdę jest to Raport, który działa dla każdego monitorowanego przez nasz system pojazdu.
Wystarczy, że klient już korzysta z naszej usługi monitoringu pojazdów (ma zainstalowane nasze urządzenie) i wykupi dodatkową usługę: Wirtualny Policjant.


WERYFIKACJA

System DS Wirtualny Policjant pozwala na pełna i ciągłą weryfikację oraz ocenę wykroczeń kierowcy na wszystkich drogach na terenie Polski. Z otrzymywanych danych tworzone są statystki, które pozwalają "prześwietlić" każdego kierowcę flotowego. Bardzo łatwo sprawdzić, np. pobierając dane z miesiąca wstecz, jak dany kierowca zachowywał się na ograniczeniach do 30 km/h, 50 km/h (czyli na terenie zabudowanym), 70 km/h (jest to częste ograniczenie na drogach, na których można jeździć 90 km/h), 90 km/h (drogi poza terenem zabudowanym), itd. aż do autostrad, gdzie można poruszać się 140 km/h.

Dzięki zastosowanej technologii użytkownik posiada specjalny system raportowania, który w prosty i szybki sposób umożliwia weryfikację wykroczeń u poszczególnych kierowców. Każdy pojazd firmowy poddany zostaje odrębnej weryfikacji, aby nie było wątpliwości komu się najbardziej spieszy na drodze.


MNIEJSZE RYZYKO

DS Wirtualny Policjant daje możliwość wyciągania konsekwencji wobec pracowników nagminnie łamiących przepisy ruchu drogowego. System może również przyczynić się do obniżenia liczby mandatów otrzymywanych przez kierowców, jednocześnie zmniejszając ryzyko odebrania prawa jazdy czy spowodowania nieszczęśliwego wypadku, przy okazji zmniejszając zużycia aut, przez ich nadmierne eksploatowanie.

Podsumowując system DS Wirtualny Policjant wniesie do Twojej firmy same korzyści!

 

Pobierz: Ulotka DS Wirtualny Policjant

 

 

 

 

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate