Aktualności

Bądź na bieżąco!


Blog

Tu warto zajrzeć!

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.
czytaj więcej >

 

O nas

 

Data System Group (DSG) to producent i dystrybutor rozwiązań logistycznych opartych na nowoczesnej technologii telematycznej. Autorskie produkty DSG pozwalają na monitorowanie wszelkich pojazdów firmowych za pomocą systemu GPS. To co wyróżnia produkty DSG spośród innych rozwiązań rynkowych, to przede wszystkim duża innowacyjność oraz elastyczność, która umożliwia dostosowywanie systemu do wymagań rynku transportowego.

Kluczowym czynnikiem, w zarządzaniu flotą samochodową, jest monitoring GPS pojazdów. Wdrażane przez DSG systemy informatyczne upraszczają ten proces, jednocześnie nie wymagając przy tym skomplikowanych działań i dużych inwestycji w sprzęt i infrastrukturę.

Monitoring GPS pojazdów z wykorzystaniem rozwiązań DSG daje pełną możliwość weryfikacji floty pojazdów za pomocą map oraz raportów, dostępnych przez Internet przez całą dobę. System DSG to również dodatkowe funkcje, dzięki którym monitoring GPS przyczynić się może do znacznego spadku kosztów utrzymania floty samochodowej, zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności floty.

 

Lider rozwiązań telematycznych

Data System od blisko 15 lat dostarcza klientom usługi z zakresu monitoringu i lokalizacji. Jesteśmy polskim producentem wszystkich oferowanych rozwiązań. Cechuje nas elastyczność oraz innowacyjność. Skupiamy się na lokalizowaniu oszczędności u naszych klientów i wdrażaniu rozwiązań umożliwiających ich osiągnięcie.

 

monitoring pojazdów - zarządzanie flotą - Data System zarządzanie flotą pojazdów

Centrala firmy mieści się w Poznaniu. Tutaj znajdują się główne działy firmy, m.in. dział handlowy, operacyjny, IT czy finansowy.

system lokalizacji pojazdów z poznania Data System Group

 

lokalizacja pojazdów gps

Nasz zespół ekspertów prowadzi cykliczne warsztaty i szkolenia wspierające klientów w optymalnym korzystaniu z naszych usług.

program do zarządzania flotą pojazdów

 

system lokalizacji pojazdów flotowych

W celu zapewnienia naszym klientom ciągłego kontaktu z firmą Data System, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku dostępni są konsultanci, pracujący w Biurze Obsługi Klienta. Dodatkowo na co dzień zespół inżynierów, techników oraz programistów czuwa nad jakością świadczonych usług i ich dalszym rozwojem.

całodobowe centrum obsługi monitoringu

 

flota pojazdów Data System szybki montaż systemu monitoringu

Montażem i serwisem produktów oferowanych przez Data System zajmują się Instalatorzy, którzy wyposażeni są w pojazdy ze specjalistyczną zabudową oraz wyposażeniem technicznym pozwalającym na montaż i serwis każdego z produktów. Do montażu sond paliwa oraz ich kalibracji przeznaczone są, będące w posiadaniu firmy, specjalne pojazdy wyposażone w mobilną stację benzynową. Współpracujemy również na terenie całego kraju z siecią wyspecjalizowanych warsztatów, wykonujących szerokie spektrum naszych usług.

monitoring paliwa

 
FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Pomoc Pomoc

W przypadku problemów prosimy o kontakt.

Do pobrania Do pobrania

Pliki, które mogą Ci się przydać.

Mapa Mapa

Mapa strony. Na wszelki wypadek.

youtube

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.