Monitoring maszyn budowlanych

Ciężki sprzęt to spore wyzwania. Dzięki nam możesz im sprostać. Oferujemy kompleksowy system monitoringu GPS przeznaczony dla maszyn budowlanych. Autoryzacja i identyfikacja kierowców, informacje o lokalizacji i miejscach zatrzymań czy kontrola zużytego paliwa to tylko niektóre opcje, które zyskujesz. Opracowany przez nas system monitoringu GPS umożliwia pełną kontrolę nad flotą maszyn budowlanych w kraju i za granicą.

Napisz - oddzwonimy

 

Funkcje produktu:

 • 1. Lokalizacja GPS pojazdów
  Nigdy nie masz pewności, czym zajmuje się Twój pracownik w godzinach pracy? A może chciałbyś to zweryfikować? Z Data System to proste, szybkie i tanie.
 • 2. Mapa/archiwum
  Standardem w Data System jest precyzyjna mapa Polski i Europy, która umożliwia monitorowanie poruszania się pojazdów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo możesz pobrać archiwum do 3 miesięcy wstecz i przeanalizować różne parametry interesującego Cię auta.
 • 3. Podgląd czasowy
  System umożliwia udostępnienie podglądu wybranych samochodów innym osobom lub firmom. Wystarczy podać adres e-mail i czas, w którym inne osoby mają mieć wgląd w wybrane informacje. Po wskazanym terminie dostęp automatycznie wygasa.
 • 4. Informacja o odwiedzinach i miejscach zatrzymań
  System umożliwia dokładną weryfikację miejsc, jakie odwiedził w danym okresie lokalizowany pojazd, łącznie z czasem pobytu w poszczególnych punktach.
 • 5. Alarmy
  Każde nieautoryzowane zdarzenie jest monitorowane, a sygnał od razu widoczny w aplikacji mapowej.
 • 6. Autoryzacja i identyfikacja
  Dzięki Data System zawsze będziesz wiedział, kto i kiedy uruchamia dany pojazd. Sprawdzisz to na ekranie komputera lub telefonu komórkowego.
 • 7. Paliwo
  System pomoże Ci w kontroli zużytego paliwa. Otrzymasz bieżące informacje o ilości tankowań lub ewentualnych upuszczeń w danym okresie. Dowiesz się również, jaka jest łączna ilość zatankowanego paliwa oraz jego średnie zużycie.
 • 8. Ochrona
  System zapewni bezpieczeństwo Twoim pojazdom i przewożonym towarom. Dodatkowo umożliwi Ci otrzymanie zniżki w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.