Monitoring GPS kolei

Produkty przeznaczone dla kolei związane są z lokalizacja składów, oszczędnością paliwa, zarządzaniem oraz ochroną pociągów. Dokładna informacja o lokalizacji, dedykowane alarmy, monitoring paliwa czy autoryzacja maszynistów to tylko niektóre elementy złożonego systemu monitorowania GPS dla kolei. System zapewnia pełne bezpieczeństwo pociągom oraz przewożonym pasażerom.

Napisz - oddzwonimy

 

 

Funkcje produktu:

 • 1. Lokalizacja pojazdów
  Nigdy nie masz pewności, czym zajmuje się Twój pracownik w godzinach pracy? A może chciałbyś to zweryfikować? Z Data System to proste, szybkie i tanie.
 • 2. Mapa/archiwum
  Standardem w Data System jest precyzyjna mapa Polski i Europy, która umożliwia monitorowanie poruszania się pojazdów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo możesz pobrać archiwum do 3 miesięcy wstecz i przeanalizować różne parametry interesującego Cię auta.
 • 3. Alarmy
  Każde nieautoryzowane zdarzenie jest monitorowane, a sygnał od razu widoczny w aplikacji mapowej.
 • 4. Informacja o przekroczeniach prędkości i stylu jazdy
  System umożliwia dokładną obserwację przekroczeń prędkości całej floty lub konkretnego pojazdu. Uzyskasz informacje o dystansie oraz miejscu, w którym nastąpiło przekroczenie. Dodatkowo możesz sprawdzić styl jazdy kierowców, ocenić bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.
 • 5. Autoryzacja i identyfikacja
  Dzięki Data System zawsze będziesz wiedział, kto i kiedy uruchamia dany pojazd. Sprawdzisz to na ekranie komputera lub telefonu komórkowego.
 • 6. Paliwo
  System pomoże Ci w kontroli zużytego paliwa. Otrzymasz bieżące informacje o ilości tankowań lub ewentualnych upuszczeń w danym okresie. Dowiesz się również, jaka jest łączna ilość zatankowanego paliwa oraz jego średnie zużycie.
 • 7. Temperatura
  System umożliwia monitorowanie bieżącej temperatury w przestrzeni ładunkowej pojazdu, dzięki kilku zainstalowanym w niej termometrów.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.