DS Fax

DS FAX - proste urządzenie pozwalające na szybki, bezproblemowy kontakt kierowcy z centralą firmy niezależnie od lokalizacji pojazdu.

Jest to narzędzie mobilne, dedykowanym przede wszystkim do montażu w autach ciężarowych, ze względu na specyfikę pracy kierowców, którzy niejednokrotnie, podczas odbywania długich często zagranicznych, podróży muszą przesyłać pracodawcy niezbędne dokumenty. Proces ten zazwyczaj jest czasochłonny i niewygodny przez konieczność poszukiwania placówek posiadających usługę faxu.

Dzięki rozwiązaniu DS FAX, kierowcy pojazdów ciężarowych mogą zaoszczędzić sporo czasu wysyłając dokumenty prosto z pojazdu, który prowadzą.

Urządzenie DS Fax składa się ze skanera montowanego w pojeździe, w widocznym i najwygodniejszym dla kierowcy  miejscu, lampek kontrolnych, informujących o statusie wysyłanego faxu, oraz urządzenia nadawczego wraz z anteną, które instalowane jest pod deską rozdzielczą auta.

WAŻNE! DS FAX to produkt niezależny od reszty oferty. Każdy przedsiębiorca może nabyć to urządzenie do swoich pojazdów, bez konieczności posiadania innych produktów i usług Data System Group.
 

 

 

 

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.