Wirtualny Policjant - innowacyjne narzędzie dla floty pojazdów

3 lis 2018

Jak działa Wirtualny Policjant?

Wirtualny Policjant to narzędzie, które co kilkadziesiąt sekund odnotowuje prędkość osiąganą przez pojazd, a następnie porównuje ją z prędkością dozwoloną na danym odcinku. W ten sposób tworzone są statystyki, dzięki którym uzyskać można informacje o ewentualnym przekroczeniu dozwolonego pułapu. Prezentowane są dane zarówno o maksymalnej i średniej prędkości poruszania się w momencie wykroczenia, jak i dystansie pokonanym z prędkością niedozwoloną.

W jaki sposób odbywa się weryfikacja wykroczeń?

Wirtualny Policjant dokonuje ciągłej i pełnej weryfikacji wykroczeń kierowcy, niezależnie od obranej drogi lub terenu. Na podstawie uzyskanych danych generowane są statystyki, dzięki którym można szybko i łatwo sprawdzić każdego kierowcę flotowego. System lokalizacji GPS jest w stanie pobrać dane z ubiegłego miesiąca, a następnie ocenić jak dany pojazd kierowany był przy ograniczeniu do 30, 50, 70, 90 czy 140 km/h. 

Czy Wirtualny Policjant posiada bezpośredni podgląd?

Wirtualny Policjant zapewnia nowoczesny monitoring pojazdów i pozwala na bezpośredni podgląd manewrów dokonywanych przez wszystkie samochody należące do floty. Narzędzie wyposażone jest w specjalny system raportowania. Dzięki niemu można w szybki i łatwy sposób sprawdzić wszystkie wykroczenia związane z przekroczeniem prędkości przez poszczególnych kierowców floty. 

W jaki sposób Wirtualny Policjant ogranicza ryzyko?

Wirtualny Policjant pozwala na przesyłanie upomnień kierowcom łamiącym przepisy drogowe, a także wyciąganie dalszych, innych konsekwencji. Dzięki temu można znacząco ograniczyć ilość otrzymywanych przez pracowników mandatów. Zmniejsza się również ryzyko wypadku lub utraty prawa jazdy przez zatrudnionego kierowcę. Stosowanie się do przepisów ogranicza ponadto poziom zużycia paliwa i samych pojazdów. O pozostałych zaletach i zastosowaniu monitoringu GPS pisaliśmy >>w tym artykule<<

wirtualny policjant - monitoring gps

 

 

 

 

 

 

 

 

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.