• Wirtualny Policjant - innowacyjne narzędzie dla floty pojazdów

  2018-11-04
  autor: admin

  Wirtualny Policjant to praktyczna usługa oferowana przez Data System - producenta i dystrybutora nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Narzędzie to przeznaczone jest dla operatorów i zarządców flot pojazdów.

  Jak działa Wirtualny Policjant?

  Wirtualny Policjant to narzędzie, które co kilkadziesiąt sekund odnotowuje prędkość osiąganą przez pojazd, a następnie porównuje ją z prędkością dozwoloną na danym odcinku. W ten sposób tworzone są statystyki, dzięki którym uzyskać można informacje o ewentualnym przekroczeniu dozwolonego pułapu. Prezentowane są dane zarówno o maksymalnej i średniej prędkości poruszania się w momencie wykroczenia, jak i dystansie pokonanym z prędkością niedozwoloną.

  W jaki sposób odbywa się weryfikacja wykroczeń?

  Wirtualny Policjant dokonuje ciągłej i pełnej weryfikacji wykroczeń kierowcy, niezależnie od obranej drogi lub terenu. Na podstawie uzyskanych danych generowane są statystyki, dzięki którym można szybko i łatwo sprawdzić każdego kierowcę flotowego. System lokalizacji GPS jest w stanie pobrać dane z ubiegłego miesiąca, a następnie ocenić jak dany pojazd kierowany był przy ograniczeniu do 30, 50, 70, 90 czy 140 km/h. 

  Czy Wirtualny Policjant posiada bezpośredni podgląd?

  Wirtualny Policjant zapewnia nowoczesny monitoring pojazdów i pozwala na bezpośredni podgląd manewrów dokonywanych przez wszystkie samochody należące do floty. Narzędzie wyposażone jest w specjalny system raportowania. Dzięki niemu można w szybki i łatwy sposób sprawdzić wszystkie wykroczenia związane z przekroczeniem prędkości przez poszczególnych kierowców floty. 

  W jaki sposób Wirtualny Policjant ogranicza ryzyko?

  Wirtualny Policjant pozwala na przesyłanie upomnień kierowcom łamiącym przepisy drogowe, a także wyciąganie dalszych, innych konsekwencji. Dzięki temu można znacząco ograniczyć ilość otrzymywanych przez pracowników mandatów. Zmniejsza się również ryzyko wypadku lub utraty prawa jazdy przez zatrudnionego kierowcę. Stosowanie się do przepisów ogranicza ponadto poziom zużycia paliwa i samych pojazdów. O pozostałych zaletach i zastosowaniu monitoringu GPS pisaliśmy >>w tym artykule<<

  wirtualny policjant - monitoring gps

   

   

   

   

   

   

   

   

Blog Blog

Tematy warte zajrzenia!

FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Pomoc Pomoc

W przypadku problemów prosimy o kontakt.

Do pobrania Do pobrania

Pliki, które mogą Ci się przydać.

Mapa Mapa

Mapa strony. Na wszelki wypadek.