Wirtualny Policjant - innowacyjne narzędzie dla floty pojazdów

3 lis 2018

Jak działa Wirtualny Policjant?

Wirtualny Policjant to narzędzie, które co kilkadziesiąt sekund odnotowuje prędkość osiąganą przez pojazd, a następnie porównuje ją z prędkością dozwoloną na danym odcinku. W ten sposób tworzone są statystyki, dzięki którym uzyskać można informacje o ewentualnym przekroczeniu dozwolonego pułapu. Prezentowane są dane zarówno o maksymalnej i średniej prędkości poruszania się w momencie wykroczenia, jak i dystansie pokonanym z prędkością niedozwoloną.

W jaki sposób odbywa się weryfikacja wykroczeń?

Wirtualny Policjant dokonuje ciągłej i pełnej weryfikacji wykroczeń kierowcy, niezależnie od obranej drogi lub terenu. Na podstawie uzyskanych danych generowane są statystyki, dzięki którym można szybko i łatwo sprawdzić każdego kierowcę flotowego. System lokalizacji GPS jest w stanie pobrać dane z ubiegłego miesiąca, a następnie ocenić jak dany pojazd kierowany był przy ograniczeniu do 30, 50, 70, 90 czy 140 km/h. 

Czy Wirtualny Policjant posiada bezpośredni podgląd?

Wirtualny Policjant zapewnia nowoczesny monitoring pojazdów i pozwala na bezpośredni podgląd manewrów dokonywanych przez wszystkie samochody należące do floty. Narzędzie wyposażone jest w specjalny system raportowania. Dzięki niemu można w szybki i łatwy sposób sprawdzić wszystkie wykroczenia związane z przekroczeniem prędkości przez poszczególnych kierowców floty. 

W jaki sposób Wirtualny Policjant ogranicza ryzyko?

Wirtualny Policjant pozwala na przesyłanie upomnień kierowcom łamiącym przepisy drogowe, a także wyciąganie dalszych, innych konsekwencji. Dzięki temu można znacząco ograniczyć ilość otrzymywanych przez pracowników mandatów. Zmniejsza się również ryzyko wypadku lub utraty prawa jazdy przez zatrudnionego kierowcę. Stosowanie się do przepisów ogranicza ponadto poziom zużycia paliwa i samych pojazdów. O pozostałych zaletach i zastosowaniu monitoringu GPS pisaliśmy >>w tym artykule<<

wirtualny policjant - monitoring gps

 

 

 

 

 

 

 

 

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.