Wigilia firmowa i podsumowanie roku 2017 w Data System Group

3 sty 2018

Wigilia firmowa, która odbyła się 14 grudnia w poznańskim Hotelu Ramka, była nie tylko okazją do integracji i składania sobie życzeń, ale również podsumowania minionego roku. Zarząd firmy w osobach Prezesa Pana Tomasza Waligóry i Wiceprezesa Pana Pawła Fryczyńskiego dokonał krótkiej retrospekcji tego co się wydarzyło i jakie są plany na obecny już, 2018 rok.

Pan Paweł Fryczyński podkreślił postępy firmy Data System Group na polu technicznym, szczególnie jeśli chodzi o monitoring kontenerów i ograniczenie poboru mocy przez system DS Kontener. Pan Paweł wskazał również kierunki, w których firma będzie zmierzać w kolejnych latach, a jest to wspomniany właśnie monitoring kontenerów, bardzo dynamicznie rozwijający się monitoring wózków widłowych jak i nowe usługi, które pojawią się w ofercie, np. monitoring osób czy zwierząt.

Pan Tomasz Waligóra skupił się na zmianach jakie zaszły w strukturze firmy, między innymi bardzo dynamicznym rozwoju działu IT oraz rozbudowie Biura Obsługi Klienta. Wspomniana została też duża jakościowa zmiana polegająca na przejściu z umów papierowych na elektroniczne, dzięki czemu firma stała się jeszcze bardziej "eko". Następnie obaj Panowie życzyli wszystkim pracownikom wesołych i spokojnych świąt, a także udanego roku 2018.

Dalszą część wieczoru uświetnił występ saksofonisty oraz naszego "firmowego" małżeństwa - Agnieszki i Bartka, którzy zaprezentowali niesamowity popis tanecznych umiejętności, nie obyło się również zadań i konkursów tanecznych przygotowanych dla całej firmy.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wieczoru.

Co to jest i jak działa monitoring floty?

3 cze 2022

Monitoring floty to zbieranie oraz zarządzanie danymi dotyczącymi pojazdów i zasobów należących do przedsiębiorstwa. Chodzi o samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze (wraz z kierowcami), a także przyczepy. Firmy z branży transportowej używają takich danych w celu kontrolowania statusu floty oraz monitorowania, w jakim miejscu znajduje się aktualnie konkretny pojazd i jego kierowca. System monitoringu floty wykorzystuje system nawigacji satelitarnej GPS (Global Positioning System).

czytaj więcej >

Idą zmiany! Znikają bramki z Państwowych autostrad.

9 lis 2021

Już 1. grudnia 2021 szykuje się kolejna duża zmiana. Tym razem będzie ona dotyczyła pojazdów osobowych, motocykli oraz wszelkich pojazdów o łącznej masie całkowitej do 3,5 tony.

czytaj więcej >

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

+ 48 61 62 63 000
biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate
DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.