Wigilia firmowa i podsumowanie roku 2017 w Data System Group

3 sty 2018

Wigilia firmowa, która odbyła się 14 grudnia w poznańskim Hotelu Ramka, była nie tylko okazją do integracji i składania sobie życzeń, ale również podsumowania minionego roku. Zarząd firmy w osobach Prezesa Pana Tomasza Waligóry i Wiceprezesa Pana Pawła Fryczyńskiego dokonał krótkiej retrospekcji tego co się wydarzyło i jakie są plany na obecny już, 2018 rok.

Pan Paweł Fryczyński podkreślił postępy firmy Data System Group na polu technicznym, szczególnie jeśli chodzi o monitoring kontenerów i ograniczenie poboru mocy przez system DS Kontener. Pan Paweł wskazał również kierunki, w których firma będzie zmierzać w kolejnych latach, a jest to wspomniany właśnie monitoring kontenerów, bardzo dynamicznie rozwijający się monitoring wózków widłowych jak i nowe usługi, które pojawią się w ofercie, np. monitoring osób czy zwierząt.

Pan Tomasz Waligóra skupił się na zmianach jakie zaszły w strukturze firmy, między innymi bardzo dynamicznym rozwoju działu IT oraz rozbudowie Biura Obsługi Klienta. Wspomniana została też duża jakościowa zmiana polegająca na przejściu z umów papierowych na elektroniczne, dzięki czemu firma stała się jeszcze bardziej "eko". Następnie obaj Panowie życzyli wszystkim pracownikom wesołych i spokojnych świąt, a także udanego roku 2018.

Dalszą część wieczoru uświetnił występ saksofonisty oraz naszego "firmowego" małżeństwa - Agnieszki i Bartka, którzy zaprezentowali niesamowity popis tanecznych umiejętności, nie obyło się również zadań i konkursów tanecznych przygotowanych dla całej firmy.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wieczoru.

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.