Wigilia firmowa i podsumowanie roku 2017 w Data System Group

3 sty 2018

Wigilia firmowa, która odbyła się 14 grudnia w poznańskim Hotelu Ramka, była nie tylko okazją do integracji i składania sobie życzeń, ale również podsumowania minionego roku. Zarząd firmy w osobach Prezesa Pana Tomasza Waligóry i Wiceprezesa Pana Pawła Fryczyńskiego dokonał krótkiej retrospekcji tego co się wydarzyło i jakie są plany na obecny już, 2018 rok.

Pan Paweł Fryczyński podkreślił postępy firmy Data System Group na polu technicznym, szczególnie jeśli chodzi o monitoring kontenerów i ograniczenie poboru mocy przez system DS Kontener. Pan Paweł wskazał również kierunki, w których firma będzie zmierzać w kolejnych latach, a jest to wspomniany właśnie monitoring kontenerów, bardzo dynamicznie rozwijający się monitoring wózków widłowych jak i nowe usługi, które pojawią się w ofercie, np. monitoring osób czy zwierząt.

Pan Tomasz Waligóra skupił się na zmianach jakie zaszły w strukturze firmy, między innymi bardzo dynamicznym rozwoju działu IT oraz rozbudowie Biura Obsługi Klienta. Wspomniana została też duża jakościowa zmiana polegająca na przejściu z umów papierowych na elektroniczne, dzięki czemu firma stała się jeszcze bardziej "eko". Następnie obaj Panowie życzyli wszystkim pracownikom wesołych i spokojnych świąt, a także udanego roku 2018.

Dalszą część wieczoru uświetnił występ saksofonisty oraz naszego "firmowego" małżeństwa - Agnieszki i Bartka, którzy zaprezentowali niesamowity popis tanecznych umiejętności, nie obyło się również zadań i konkursów tanecznych przygotowanych dla całej firmy.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wieczoru.

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.