Wigilia firmowa i podsumowanie roku 2017 w Data System Group

3 sty 2018

Wigilia firmowa, która odbyła się 14 grudnia w poznańskim Hotelu Ramka, była nie tylko okazją do integracji i składania sobie życzeń, ale również podsumowania minionego roku. Zarząd firmy w osobach Prezesa Pana Tomasza Waligóry i Wiceprezesa Pana Pawła Fryczyńskiego dokonał krótkiej retrospekcji tego co się wydarzyło i jakie są plany na obecny już, 2018 rok.

Pan Paweł Fryczyński podkreślił postępy firmy Data System Group na polu technicznym, szczególnie jeśli chodzi o monitoring kontenerów i ograniczenie poboru mocy przez system DS Kontener. Pan Paweł wskazał również kierunki, w których firma będzie zmierzać w kolejnych latach, a jest to wspomniany właśnie monitoring kontenerów, bardzo dynamicznie rozwijający się monitoring wózków widłowych jak i nowe usługi, które pojawią się w ofercie, np. monitoring osób czy zwierząt.

Pan Tomasz Waligóra skupił się na zmianach jakie zaszły w strukturze firmy, między innymi bardzo dynamicznym rozwoju działu IT oraz rozbudowie Biura Obsługi Klienta. Wspomniana została też duża jakościowa zmiana polegająca na przejściu z umów papierowych na elektroniczne, dzięki czemu firma stała się jeszcze bardziej "eko". Następnie obaj Panowie życzyli wszystkim pracownikom wesołych i spokojnych świąt, a także udanego roku 2018.

Dalszą część wieczoru uświetnił występ saksofonisty oraz naszego "firmowego" małżeństwa - Agnieszki i Bartka, którzy zaprezentowali niesamowity popis tanecznych umiejętności, nie obyło się również zadań i konkursów tanecznych przygotowanych dla całej firmy.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wieczoru.

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate