Relacja z wydarzenia FLEET MARKET 2016

30 lis 2016

Tydzień temu – 22 listopada 2016 r., Data System Group miała niezwykłą przyjemność uczestniczyć w roli wystawców na ogólnopolskim wydarzeniu Fleet Market 2016 – jednej z najważniejszych corocznych imprez motoryzacyjnych i biznesowych w Polsce.


Nasze stoisko znalazło się wśród najbardziej rozpoznawalnych firm związanych ze światem motoryzacji oraz „flotowców”.
Podczas wydarzenia w jednym miejscu zgromadziło się ponad 60 wystawców, 112 samochodów ekspozycyjnych oraz 7400 przybyłych gości.
Spotkanie obfitowało w wiele atrakcji i pokazów, a nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas eventu oprócz przedstawiania regularnej oferty Data System Group, promowaliśmy nowy produkt, jakim jest DS Wirtualny Policjant.


Kilka ciekawych fotografii uwieczniających nasze stoisko oraz dzielnych przedstawicieli Data System prezentujemy Państwu w galerii poniżej (fot. Magazyn Fleet), natomiast całą relację fotograficzną oraz dziennikarską mogą Państwo zobaczyć TUTAJ.

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.