Relacja z wydarzenia FLEET MARKET 2016

30 lis 2016

Tydzień temu – 22 listopada 2016 r., Data System Group miała niezwykłą przyjemność uczestniczyć w roli wystawców na ogólnopolskim wydarzeniu Fleet Market 2016 – jednej z najważniejszych corocznych imprez motoryzacyjnych i biznesowych w Polsce.


Nasze stoisko znalazło się wśród najbardziej rozpoznawalnych firm związanych ze światem motoryzacji oraz „flotowców”.
Podczas wydarzenia w jednym miejscu zgromadziło się ponad 60 wystawców, 112 samochodów ekspozycyjnych oraz 7400 przybyłych gości.
Spotkanie obfitowało w wiele atrakcji i pokazów, a nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas eventu oprócz przedstawiania regularnej oferty Data System Group, promowaliśmy nowy produkt, jakim jest DS Wirtualny Policjant.


Kilka ciekawych fotografii uwieczniających nasze stoisko oraz dzielnych przedstawicieli Data System prezentujemy Państwu w galerii poniżej (fot. Magazyn Fleet), natomiast całą relację fotograficzną oraz dziennikarską mogą Państwo zobaczyć TUTAJ.

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.