Nowa instrukcja DS Samouczka

10 kwi 2017

W zaktualizowanej wersji dokumentu pojawiły się nieaktualne stany DS Samouczka zostały zastąpione przez nowe oznaczenia. Pojawiły się również zupełnie nowe oznaczenia informujące o awariach - wszystkie statusy zostały szczegółowo opisane zarówno w aplikacji jak i na urządzeniu. Ponadto instrukcja otrzymała zmodyfikowaną szatę graficzną. Dokument można pobrać z aplikacji DS Locate Forklift, dostępny jest także u opiekunów Klientów.

Przypominijmy, że DS Samouczek to innowacyjne rozwiązanie informujące operatorów wózków widłowych o dokonanych przez nich udarów, ich sile, a także o statusie samego pojazdu i urządzenia. Samouczek stanowi narzędzie eco-drivingu, które nie tylko pomaga optymalizować koszty firmy, ale również wydatnie poprawia bezpieczeństwo pracowników.

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.