Nowa instrukcja DS Samouczka

10 kwi 2017

W zaktualizowanej wersji dokumentu pojawiły się nieaktualne stany DS Samouczka zostały zastąpione przez nowe oznaczenia. Pojawiły się również zupełnie nowe oznaczenia informujące o awariach - wszystkie statusy zostały szczegółowo opisane zarówno w aplikacji jak i na urządzeniu. Ponadto instrukcja otrzymała zmodyfikowaną szatę graficzną. Dokument można pobrać z aplikacji DS Locate Forklift, dostępny jest także u opiekunów Klientów.

Przypominijmy, że DS Samouczek to innowacyjne rozwiązanie informujące operatorów wózków widłowych o dokonanych przez nich udarów, ich sile, a także o statusie samego pojazdu i urządzenia. Samouczek stanowi narzędzie eco-drivingu, które nie tylko pomaga optymalizować koszty firmy, ale również wydatnie poprawia bezpieczeństwo pracowników.

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate