Nowa instrukcja DS Samouczka

10 kwi 2017

W zaktualizowanej wersji dokumentu pojawiły się nieaktualne stany DS Samouczka zostały zastąpione przez nowe oznaczenia. Pojawiły się również zupełnie nowe oznaczenia informujące o awariach - wszystkie statusy zostały szczegółowo opisane zarówno w aplikacji jak i na urządzeniu. Ponadto instrukcja otrzymała zmodyfikowaną szatę graficzną. Dokument można pobrać z aplikacji DS Locate Forklift, dostępny jest także u opiekunów Klientów.

Przypominijmy, że DS Samouczek to innowacyjne rozwiązanie informujące operatorów wózków widłowych o dokonanych przez nich udarów, ich sile, a także o statusie samego pojazdu i urządzenia. Samouczek stanowi narzędzie eco-drivingu, które nie tylko pomaga optymalizować koszty firmy, ale również wydatnie poprawia bezpieczeństwo pracowników.

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.