Nowa instrukcja DS Samouczka

10 kwi 2017

W zaktualizowanej wersji dokumentu pojawiły się nieaktualne stany DS Samouczka zostały zastąpione przez nowe oznaczenia. Pojawiły się również zupełnie nowe oznaczenia informujące o awariach - wszystkie statusy zostały szczegółowo opisane zarówno w aplikacji jak i na urządzeniu. Ponadto instrukcja otrzymała zmodyfikowaną szatę graficzną. Dokument można pobrać z aplikacji DS Locate Forklift, dostępny jest także u opiekunów Klientów.

Przypominijmy, że DS Samouczek to innowacyjne rozwiązanie informujące operatorów wózków widłowych o dokonanych przez nich udarów, ich sile, a także o statusie samego pojazdu i urządzenia. Samouczek stanowi narzędzie eco-drivingu, które nie tylko pomaga optymalizować koszty firmy, ale również wydatnie poprawia bezpieczeństwo pracowników.

Co to jest i jak działa monitoring floty?

3 cze 2022

Monitoring floty to zbieranie oraz zarządzanie danymi dotyczącymi pojazdów i zasobów należących do przedsiębiorstwa. Chodzi o samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze (wraz z kierowcami), a także przyczepy. Firmy z branży transportowej używają takich danych w celu kontrolowania statusu floty oraz monitorowania, w jakim miejscu znajduje się aktualnie konkretny pojazd i jego kierowca. System monitoringu floty wykorzystuje system nawigacji satelitarnej GPS (Global Positioning System).

czytaj więcej >

Idą zmiany! Znikają bramki z Państwowych autostrad.

9 lis 2021

Już 1. grudnia 2021 szykuje się kolejna duża zmiana. Tym razem będzie ona dotyczyła pojazdów osobowych, motocykli oraz wszelkich pojazdów o łącznej masie całkowitej do 3,5 tony.

czytaj więcej >

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

+ 48 61 62 63 000
biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate
DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.