Nowa instrukcja DS Samouczka

10 kwi 2017

W zaktualizowanej wersji dokumentu pojawiły się nieaktualne stany DS Samouczka zostały zastąpione przez nowe oznaczenia. Pojawiły się również zupełnie nowe oznaczenia informujące o awariach - wszystkie statusy zostały szczegółowo opisane zarówno w aplikacji jak i na urządzeniu. Ponadto instrukcja otrzymała zmodyfikowaną szatę graficzną. Dokument można pobrać z aplikacji DS Locate Forklift, dostępny jest także u opiekunów Klientów.

Przypominijmy, że DS Samouczek to innowacyjne rozwiązanie informujące operatorów wózków widłowych o dokonanych przez nich udarów, ich sile, a także o statusie samego pojazdu i urządzenia. Samouczek stanowi narzędzie eco-drivingu, które nie tylko pomaga optymalizować koszty firmy, ale również wydatnie poprawia bezpieczeństwo pracowników.

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.