Monitoring Maszyn Budowlanych - cechy i funkcje

17 mar 2019

Jego wykorzystanie wśród zarządzających flotą pojazdów jest coraz popularniejsze, a wraz z nim maleje również niepewność pracowników względem tego typu narzędzi. O tym, że monitoring pojazdów można wykorzystywać we flocie pojazdów ciężarowych i osobowych wiedzą już wszyscy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że istnieją już narzędzia, które usprawniają pracę także maszyn budowlanych.

Dlaczego warto zainwestować w monitoring pojazdów budowlanych?

Zarządzenie flotą pojazdów budowlanych jest sporym wyzwaniem. Jednak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie oferuje lokalizacja GPS do maszyn budowlanych, możliwe jest znacznie łatwiejsze kontrolowanie dostępnymi pojazdami. Z pomocą systemu możliwa jest również autoryzacja i identyfikacja kierowców. Monitoring GPS oferuje szereg dodatkowych udogodnień, które pozwalają bardziej efektywnie zarządzać nawet dużą flotą pojazdów. Zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Nowoczesne systemy wspierają pracę osób zarządzających flotami, generując oszczędności oraz wspierając decyzje opierane na twardych danych.

Funkcje monitoringu maszyn budowlanych

Podstawową funkcjonalnością, jaką daje monitoring GPS jest możliwość lokalizacji tego, gdzie znajduje się pojazd zarówno w godzinach jego pracy, jak i poza nimi. Jeśli zarządzający flotą ma wątpliwości, co do tego, w jaki sposób są wykorzystywane jego pojazdy, to lokalizacja da mu możliwość weryfikacji ich położenia. Dodatkowo, funkcja lokalizacji umożliwia monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym i pozwala na sprawdzenie ich tras nawet do 3 miesięcy wstecz. Archiwum może być wykorzystywane jako narzędzie do analizy danych w celu podwyższenia wydajności i efektywności pracy całej floty i zespołu.

System posiada wbudowany alarm wykrywający niepożądane zdarzenia w miejscu pracy. Jeśli nastąpi nieplanowane zatrzymanie pojazdu lub zmiana trasy, to zarządzający otrzyma natychmiastowe powiadomienie w aplikacji.

Z pomocą DS możliwe jest również bieżące weryfikowanie stanu zużytego paliwa, a dzięki informacjom pobieranym przez system, możliwa jest analiza dotycząca zużycia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą monitoringu gps maszyn budowlanych.

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.