Monitoring Maszyn Budowlanych - cechy i funkcje

17 mar 2019

Jego wykorzystanie wśród zarządzających flotą pojazdów jest coraz popularniejsze, a wraz z nim maleje również niepewność pracowników względem tego typu narzędzi. O tym, że monitoring pojazdów można wykorzystywać we flocie pojazdów ciężarowych i osobowych wiedzą już wszyscy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że istnieją już narzędzia, które usprawniają pracę także maszyn budowlanych.

Dlaczego warto zainwestować w monitoring pojazdów budowlanych?

Zarządzenie flotą pojazdów budowlanych jest sporym wyzwaniem. Jednak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie oferuje lokalizacja GPS do maszyn budowlanych, możliwe jest znacznie łatwiejsze kontrolowanie dostępnymi pojazdami. Z pomocą systemu możliwa jest również autoryzacja i identyfikacja kierowców. Monitoring GPS oferuje szereg dodatkowych udogodnień, które pozwalają bardziej efektywnie zarządzać nawet dużą flotą pojazdów. Zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Nowoczesne systemy wspierają pracę osób zarządzających flotami, generując oszczędności oraz wspierając decyzje opierane na twardych danych.

Funkcje monitoringu maszyn budowlanych

Podstawową funkcjonalnością, jaką daje monitoring GPS jest możliwość lokalizacji tego, gdzie znajduje się pojazd zarówno w godzinach jego pracy, jak i poza nimi. Jeśli zarządzający flotą ma wątpliwości, co do tego, w jaki sposób są wykorzystywane jego pojazdy, to lokalizacja da mu możliwość weryfikacji ich położenia. Dodatkowo, funkcja lokalizacji umożliwia monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym i pozwala na sprawdzenie ich tras nawet do 3 miesięcy wstecz. Archiwum może być wykorzystywane jako narzędzie do analizy danych w celu podwyższenia wydajności i efektywności pracy całej floty i zespołu.

System posiada wbudowany alarm wykrywający niepożądane zdarzenia w miejscu pracy. Jeśli nastąpi nieplanowane zatrzymanie pojazdu lub zmiana trasy, to zarządzający otrzyma natychmiastowe powiadomienie w aplikacji.

Z pomocą DS możliwe jest również bieżące weryfikowanie stanu zużytego paliwa, a dzięki informacjom pobieranym przez system, możliwa jest analiza dotycząca zużycia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą monitoringu gps maszyn budowlanych.

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate