Monitoring Kontenerów - praktyczne funkcje systemu

26 sie 2018

System pozwala nie tylko na lokalizowanie kontenerów, ale również sprawdzanie poziomu zapełnienia, co w znaczny sposób ułatwia pracę choćby służbom porządkowym, czy zarządzającym budynkiem. Monitoring Kontenerów ma szereg dodatkowych zalet wynikających z jego funkcjonalności.

Poziom zapełnienia kontenera

Monitorowanie poziomu kontenera jest prawdopodobnie jedną z najbardziej przydatnych funkcji systemu Monitoringu Kontenerów od Data System. Monitorowanie zapełnienia pojemnika pozwala na lepsze planowanie jego opróżniania i znacznie usprawnia pracę osób zajmujących się zarządzaniem sieci kontenerów. Co więcej, gdy kontener zostanie zapełniony system wysyła powiadomienie do zarządzającego, dzięki czemu możliwe jest optymalne i efektywne jego opróżnianie.

Monitorowanie stanu i pozycji kontenera

Operator systemu otrzymuje za jego pośrednictwem wiadomość kiedy i czy dany kontener pojawił się w planowanej lokalizacji. Jeśli kontener opuści swoją lokalizację bez autoryzacji, operator otrzyma stosowną wiadomość. Podobna informacja zostanie do niego przesłana w momencie jego przewrócenia, potrząsania, czy podpalenia.

System umożliwia dostęp do informacji o statusie kontenera. Jego przewożeniu, stanu naładowania akumulatorów, a także umożliwia zapoznanie się z archiwalnymi zdarzeniami. Zasilanie systemu monitoringu kontenera jest bezobsługowe i samowystarczalne. Akumulatory pozwalają na ciągłą pracę urządzenia do 3 lat. Dzieje się tak dzięki systemom, które pozwalają na oszczędzanie energii.

Informacja o pracowniku obsługującym kontener

Do systemu trafia również informacja o tym kto obsługiwał dany kontener. Możliwe jest sprawdzenie dnia i dokładnej godziny pracy przy kontenerze, a także określenie działań, jakie zostały przy nim wykonane przez konkretnego pracownika.

Cały system został opracowany w taki sposób, aby był odporny na uszkodzenia mechaniczne i środowiskowe.Zobacz więcej

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.