Monitoring Kontenerów - praktyczne funkcje systemu

26 sie 2018

System pozwala nie tylko na lokalizowanie kontenerów, ale również sprawdzanie poziomu zapełnienia, co w znaczny sposób ułatwia pracę choćby służbom porządkowym, czy zarządzającym budynkiem. Monitoring Kontenerów ma szereg dodatkowych zalet wynikających z jego funkcjonalności.

Poziom zapełnienia kontenera

Monitorowanie poziomu kontenera jest prawdopodobnie jedną z najbardziej przydatnych funkcji systemu Monitoringu Kontenerów od Data System. Monitorowanie zapełnienia pojemnika pozwala na lepsze planowanie jego opróżniania i znacznie usprawnia pracę osób zajmujących się zarządzaniem sieci kontenerów. Co więcej, gdy kontener zostanie zapełniony system wysyła powiadomienie do zarządzającego, dzięki czemu możliwe jest optymalne i efektywne jego opróżnianie.

Monitorowanie stanu i pozycji kontenera

Operator systemu otrzymuje za jego pośrednictwem wiadomość kiedy i czy dany kontener pojawił się w planowanej lokalizacji. Jeśli kontener opuści swoją lokalizację bez autoryzacji, operator otrzyma stosowną wiadomość. Podobna informacja zostanie do niego przesłana w momencie jego przewrócenia, potrząsania, czy podpalenia.

System umożliwia dostęp do informacji o statusie kontenera. Jego przewożeniu, stanu naładowania akumulatorów, a także umożliwia zapoznanie się z archiwalnymi zdarzeniami. Zasilanie systemu monitoringu kontenera jest bezobsługowe i samowystarczalne. Akumulatory pozwalają na ciągłą pracę urządzenia do 3 lat. Dzieje się tak dzięki systemom, które pozwalają na oszczędzanie energii.

Informacja o pracowniku obsługującym kontener

Do systemu trafia również informacja o tym kto obsługiwał dany kontener. Możliwe jest sprawdzenie dnia i dokładnej godziny pracy przy kontenerze, a także określenie działań, jakie zostały przy nim wykonane przez konkretnego pracownika.

Cały system został opracowany w taki sposób, aby był odporny na uszkodzenia mechaniczne i środowiskowe.Zobacz więcej

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.