Monitoring Kontenerów - praktyczne funkcje systemu

26 sie 2018

System pozwala nie tylko na lokalizowanie kontenerów, ale również sprawdzanie poziomu zapełnienia, co w znaczny sposób ułatwia pracę choćby służbom porządkowym, czy zarządzającym budynkiem. Monitoring Kontenerów ma szereg dodatkowych zalet wynikających z jego funkcjonalności.

Poziom zapełnienia kontenera

Monitorowanie poziomu kontenera jest prawdopodobnie jedną z najbardziej przydatnych funkcji systemu Monitoringu Kontenerów od Data System. Monitorowanie zapełnienia pojemnika pozwala na lepsze planowanie jego opróżniania i znacznie usprawnia pracę osób zajmujących się zarządzaniem sieci kontenerów. Co więcej, gdy kontener zostanie zapełniony system wysyła powiadomienie do zarządzającego, dzięki czemu możliwe jest optymalne i efektywne jego opróżnianie.

Monitorowanie stanu i pozycji kontenera

Operator systemu otrzymuje za jego pośrednictwem wiadomość kiedy i czy dany kontener pojawił się w planowanej lokalizacji. Jeśli kontener opuści swoją lokalizację bez autoryzacji, operator otrzyma stosowną wiadomość. Podobna informacja zostanie do niego przesłana w momencie jego przewrócenia, potrząsania, czy podpalenia.

System umożliwia dostęp do informacji o statusie kontenera. Jego przewożeniu, stanu naładowania akumulatorów, a także umożliwia zapoznanie się z archiwalnymi zdarzeniami. Zasilanie systemu monitoringu kontenera jest bezobsługowe i samowystarczalne. Akumulatory pozwalają na ciągłą pracę urządzenia do 3 lat. Dzieje się tak dzięki systemom, które pozwalają na oszczędzanie energii.

Informacja o pracowniku obsługującym kontener

Do systemu trafia również informacja o tym kto obsługiwał dany kontener. Możliwe jest sprawdzenie dnia i dokładnej godziny pracy przy kontenerze, a także określenie działań, jakie zostały przy nim wykonane przez konkretnego pracownika.

Cały system został opracowany w taki sposób, aby był odporny na uszkodzenia mechaniczne i środowiskowe.Zobacz więcej

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.