Monitoring Kontenerów - praktyczne funkcje systemu

26 sie 2018

System pozwala nie tylko na lokalizowanie kontenerów, ale również sprawdzanie poziomu zapełnienia, co w znaczny sposób ułatwia pracę choćby służbom porządkowym, czy zarządzającym budynkiem. Monitoring Kontenerów ma szereg dodatkowych zalet wynikających z jego funkcjonalności.

Poziom zapełnienia kontenera

Monitorowanie poziomu kontenera jest prawdopodobnie jedną z najbardziej przydatnych funkcji systemu Monitoringu Kontenerów od Data System. Monitorowanie zapełnienia pojemnika pozwala na lepsze planowanie jego opróżniania i znacznie usprawnia pracę osób zajmujących się zarządzaniem sieci kontenerów. Co więcej, gdy kontener zostanie zapełniony system wysyła powiadomienie do zarządzającego, dzięki czemu możliwe jest optymalne i efektywne jego opróżnianie.

Monitorowanie stanu i pozycji kontenera

Operator systemu otrzymuje za jego pośrednictwem wiadomość kiedy i czy dany kontener pojawił się w planowanej lokalizacji. Jeśli kontener opuści swoją lokalizację bez autoryzacji, operator otrzyma stosowną wiadomość. Podobna informacja zostanie do niego przesłana w momencie jego przewrócenia, potrząsania, czy podpalenia.

System umożliwia dostęp do informacji o statusie kontenera. Jego przewożeniu, stanu naładowania akumulatorów, a także umożliwia zapoznanie się z archiwalnymi zdarzeniami. Zasilanie systemu monitoringu kontenera jest bezobsługowe i samowystarczalne. Akumulatory pozwalają na ciągłą pracę urządzenia do 3 lat. Dzieje się tak dzięki systemom, które pozwalają na oszczędzanie energii.

Informacja o pracowniku obsługującym kontener

Do systemu trafia również informacja o tym kto obsługiwał dany kontener. Możliwe jest sprawdzenie dnia i dokładnej godziny pracy przy kontenerze, a także określenie działań, jakie zostały przy nim wykonane przez konkretnego pracownika.

Cały system został opracowany w taki sposób, aby był odporny na uszkodzenia mechaniczne i środowiskowe.Zobacz więcej

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate