Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023


Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce
.
Korzystanie z tego rozwiązania ma wiele zalet w porównaniu do korzystania z aplikacji na smartfony.


Po pierwsze, lokalizator e-Toll jest bardziej niezawodny. Podczas gdy aplikacje na smartfony mogą być czasami niestabilne i mogą wymagać aktualizacji, lokalizator e-Toll jest zawsze gotowy do użycia. Nie musisz się martwić o brak dostępu do internetu ani o to, że aplikacja nie będzie działać prawidłowo. Tym bardziej, że od stycznia 2023 roku aplikacje na smartfony nie będą działać na starszych urządzeniach (wymagany jest Android 8.0 i iOS 14 lub nowszy). Aplikacja na tym sprzęcie po prostu przestanie działać.


Po drugie, lokalizator e-Toll jest bezpieczniejszy. Nie musisz przechowywać swoich danych finansowych w aplikacji na smartfonie, co zwiększa ryzyko ich wycieku lub kradzieży. Z lokalizatorem e-Toll możesz bezpiecznie opłacać przejazdy, bez obawy o utratę swoich danych.


Po trzecie, lokalizator e-Toll jest wygodniejszy w użyciu. Nie musisz szukać aplikacji na swoim smartfonie ani logować się do niej, aby opłacić przejazd. Wystarczy, że samemu zamontujesz lokalizator e-Toll w swoim samochodzie, np. w miejscu gniazda do zapalniczki i już będziesz mógł automatycznie opłacać przejazdy. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które często korzystają z autostrad.


Podsumowując, korzystanie z lokalizatora e-Toll jest lepszym rozwiązaniem niż korzystanie z aplikacji na smartfony do opłacania przejazdów po autostradach. Jest to bardziej niezawodne, bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz mógł bezpiecznie i wygodnie opłacać przejazdy po autostradach, zainteresuj się zakupem lokalizatora e-Toll od lidera rynku, firmy Data System.Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.