Kompleksowe rozwiązania telematyczne w firmie Data System

26 maj 2019

Usługi w zakresie lokalizacji pojazdów i monitoringu GPS stają się coraz powszechniejsze. W Polsce, liderem branży oferującej takie rozwiązania jest Data System Group z Poznania. Poza usługami lokalizacyjnymi, firma zajmuje się też produkcją urządzeń. Sprzęt w całości konstruowany jest Dziale Technicznym, zlokalizowanym w Łodzi. Data Group to przedsiębiorstwo dynamicznie reagujące na zapotrzebowanie konsumentów, dzięki czemu od lat zapewnia im niezwykłą elastyczność w realizacji usług.

Monitoring GPS

Nowoczesny monitoring pojazdów GPS to podstawowy produkt Data System, dedykowany firmom transportowym oraz innym przedsiębiorstwom dysponującym własną flotą aut. System ten pozwala na efektowne zarządzanie pojazdami - informuje o ich aktualnej lokalizacji, a także przekazuje kluczowe informacje dotyczące przekroczeń prędkości, poziomu paliwa czy rozdzielania jazdy służbowej i prywatnej przez kierowców. Dodatkową funkcjonalnością dla pojazdów ciężarowych jest zdalny odczyt danych z cyfrowego tachografu, nie wymagający powrotu pojazdu do bazy.

Inne usługi

Usługi Data System przeznaczone są nie tylko dla flot samochodowych, ale również sieci innych pojazdów i maszyn. Dotyczy to m.in. monitoringu wózków widłowych, który jest jedyną tego typu ofertą dostępną w Polsce. Usługi prezentowane przez firmę mają zastosowanie także w przypadku kontenerów czy przestrzeni magazynowych, które mogą wymagać np. monitoringu temperatury.

Dokonania i wyróżnienia

Systemy oferowane przez Data System to nie tylko standardowa lokalizacja GPS do auta. Pośród dostępnych narzędzi wyróżnić można chociażby urządzenia, które uczą operatorów bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Rozwiązania Data System ułatwiają też optymalne zarządzanie sprzętem i pracownikami, co przekłada się na liczne oszczędności finansowe. Wszystkie realizowane usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem może być regularna certyfikacja urządzenia lokalizacyjnego Satech 5 oraz wyróżnienie klasą EXTRA przez LEPWEAI Politechniki Świętokrzyskiej.

Zapraszamy do przeczytania wcześniejszego wpisu, na temat sposobów zarządzania flotą samochodową – kliknij tutaj

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.