Kompleksowe rozwiązania telematyczne w firmie Data System

26 maj 2019

Usługi w zakresie lokalizacji pojazdów i monitoringu GPS stają się coraz powszechniejsze. W Polsce, liderem branży oferującej takie rozwiązania jest Data System Group z Poznania. Poza usługami lokalizacyjnymi, firma zajmuje się też produkcją urządzeń. Sprzęt w całości konstruowany jest Dziale Technicznym, zlokalizowanym w Łodzi. Data Group to przedsiębiorstwo dynamicznie reagujące na zapotrzebowanie konsumentów, dzięki czemu od lat zapewnia im niezwykłą elastyczność w realizacji usług.

Monitoring GPS

Nowoczesny monitoring pojazdów GPS to podstawowy produkt Data System, dedykowany firmom transportowym oraz innym przedsiębiorstwom dysponującym własną flotą aut. System ten pozwala na efektowne zarządzanie pojazdami - informuje o ich aktualnej lokalizacji, a także przekazuje kluczowe informacje dotyczące przekroczeń prędkości, poziomu paliwa czy rozdzielania jazdy służbowej i prywatnej przez kierowców. Dodatkową funkcjonalnością dla pojazdów ciężarowych jest zdalny odczyt danych z cyfrowego tachografu, nie wymagający powrotu pojazdu do bazy.

Inne usługi

Usługi Data System przeznaczone są nie tylko dla flot samochodowych, ale również sieci innych pojazdów i maszyn. Dotyczy to m.in. monitoringu wózków widłowych, który jest jedyną tego typu ofertą dostępną w Polsce. Usługi prezentowane przez firmę mają zastosowanie także w przypadku kontenerów czy przestrzeni magazynowych, które mogą wymagać np. monitoringu temperatury.

Dokonania i wyróżnienia

Systemy oferowane przez Data System to nie tylko standardowa lokalizacja GPS do auta. Pośród dostępnych narzędzi wyróżnić można chociażby urządzenia, które uczą operatorów bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Rozwiązania Data System ułatwiają też optymalne zarządzanie sprzętem i pracownikami, co przekłada się na liczne oszczędności finansowe. Wszystkie realizowane usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem może być regularna certyfikacja urządzenia lokalizacyjnego Satech 5 oraz wyróżnienie klasą EXTRA przez LEPWEAI Politechniki Świętokrzyskiej.

Zapraszamy do przeczytania wcześniejszego wpisu, na temat sposobów zarządzania flotą samochodową – kliknij tutaj

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate