Kompleksowe rozwiązania telematyczne w firmie Data System

26 maj 2019

Usługi w zakresie lokalizacji pojazdów i monitoringu GPS stają się coraz powszechniejsze. W Polsce, liderem branży oferującej takie rozwiązania jest Data System Group z Poznania. Poza usługami lokalizacyjnymi, firma zajmuje się też produkcją urządzeń. Sprzęt w całości konstruowany jest Dziale Technicznym, zlokalizowanym w Łodzi. Data Group to przedsiębiorstwo dynamicznie reagujące na zapotrzebowanie konsumentów, dzięki czemu od lat zapewnia im niezwykłą elastyczność w realizacji usług.

Monitoring GPS

Nowoczesny monitoring pojazdów GPS to podstawowy produkt Data System, dedykowany firmom transportowym oraz innym przedsiębiorstwom dysponującym własną flotą aut. System ten pozwala na efektowne zarządzanie pojazdami - informuje o ich aktualnej lokalizacji, a także przekazuje kluczowe informacje dotyczące przekroczeń prędkości, poziomu paliwa czy rozdzielania jazdy służbowej i prywatnej przez kierowców. Dodatkową funkcjonalnością dla pojazdów ciężarowych jest zdalny odczyt danych z cyfrowego tachografu, nie wymagający powrotu pojazdu do bazy.

Inne usługi

Usługi Data System przeznaczone są nie tylko dla flot samochodowych, ale również sieci innych pojazdów i maszyn. Dotyczy to m.in. monitoringu wózków widłowych, który jest jedyną tego typu ofertą dostępną w Polsce. Usługi prezentowane przez firmę mają zastosowanie także w przypadku kontenerów czy przestrzeni magazynowych, które mogą wymagać np. monitoringu temperatury.

Dokonania i wyróżnienia

Systemy oferowane przez Data System to nie tylko standardowa lokalizacja GPS do auta. Pośród dostępnych narzędzi wyróżnić można chociażby urządzenia, które uczą operatorów bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Rozwiązania Data System ułatwiają też optymalne zarządzanie sprzętem i pracownikami, co przekłada się na liczne oszczędności finansowe. Wszystkie realizowane usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem może być regularna certyfikacja urządzenia lokalizacyjnego Satech 5 oraz wyróżnienie klasą EXTRA przez LEPWEAI Politechniki Świętokrzyskiej.

Zapraszamy do przeczytania wcześniejszego wpisu, na temat sposobów zarządzania flotą samochodową – kliknij tutaj

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.