Ecodriving wózków widłowych

25 sie 2018

Data System - lider na polskim rynku w zakresie dostarczania rozwiązani telematycznych - proponuje narzędzie, które pozwoli na skuteczne monitorowanie pracy wózków widłowych, a także poprawi ich jakość pracy. Na czym polega monitoring GPS dla wózków widłowych? Sprawdź, czym jest DS Samouczek!

Monitoring wózków widłowych - popraw ich eksploatację

Monitoring wózków widłowych jest narzędziem, które skutecznie pomoże zmniejszyć koszty eksploatacji urządzeń i jednocześnie podwyższy bezpieczeństwo ich pracy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które jest elementem systemu monitoringu jest DS Samouczek. Jest to edukacyjne narzędzie, którego zadaniem jest podnoszenie jakości pracy operatów wózków widłowych. Jak działa Samouczek?

Działanie DS Samouczka

DS Samouczek "stoi" na straży eco-drivingu. Poprzez proste sygnały wizualne i dźwiękowe komunikuje się z operatorem i ostrzega go o dokonaniu udaru, a także jego sile. Powiadomienie o udarze jest także wyświetlane równolegle w aplikacji DS Forklift. Nie tylko fakt udaru jest przekazywany do aplikacji, ale również wiadomość o jego sile, którą opisuje się w skali od 0 do 9. Samouczek nie tylko poinformuje operatora o udarach, ale również pełni funkcje narzędzia diagnostycznego. Wskazuje status pojazdu, a także jego gotowość do pracy.

Autoryzacja i system zabezpieczeń

DS Samouczek posiada także funkcjonalność umożliwiającą identyfikację użytkownika. Wskazuje na obecność karty operatora, a także sprawdza, czy ma on uprawnienia do kontroli pojazdu. Narzędzie wskazuje, czy działa poprawnie i jest włączone.

System DS Samouczek pozwala bezpośrednio podnosić standard i bezpieczeństwo pracy, a dzięki komunikacji z aplikacją, umożliwia kontrolę sposobu pracy operatora i korygowanie występujących nieprawidłowości.

monitoring gps wózków widłowych

Idą zmiany! Znikają bramki z Państwowych autostrad.

9 lis 2021

Już 1. grudnia 2021 szykuje się kolejna duża zmiana. Tym razem będzie ona dotyczyła pojazdów osobowych, motocykli oraz wszelkich pojazdów o łącznej masie całkowitej do 3,5 tony.

czytaj więcej >

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

+ 48 61 62 63 000
biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate
DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.