Ecodriving wózków widłowych

25 sie 2018

Data System - lider na polskim rynku w zakresie dostarczania rozwiązani telematycznych - proponuje narzędzie, które pozwoli na skuteczne monitorowanie pracy wózków widłowych, a także poprawi ich jakość pracy. Na czym polega monitoring GPS dla wózków widłowych? Sprawdź, czym jest DS Samouczek!

Monitoring wózków widłowych - popraw ich eksploatację

Monitoring wózków widłowych jest narzędziem, które skutecznie pomoże zmniejszyć koszty eksploatacji urządzeń i jednocześnie podwyższy bezpieczeństwo ich pracy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które jest elementem systemu monitoringu jest DS Samouczek. Jest to edukacyjne narzędzie, którego zadaniem jest podnoszenie jakości pracy operatów wózków widłowych. Jak działa Samouczek?

Działanie DS Samouczka

DS Samouczek "stoi" na straży eco-drivingu. Poprzez proste sygnały wizualne i dźwiękowe komunikuje się z operatorem i ostrzega go o dokonaniu udaru, a także jego sile. Powiadomienie o udarze jest także wyświetlane równolegle w aplikacji DS Forklift. Nie tylko fakt udaru jest przekazywany do aplikacji, ale również wiadomość o jego sile, którą opisuje się w skali od 0 do 9. Samouczek nie tylko poinformuje operatora o udarach, ale również pełni funkcje narzędzia diagnostycznego. Wskazuje status pojazdu, a także jego gotowość do pracy.

Autoryzacja i system zabezpieczeń

DS Samouczek posiada także funkcjonalność umożliwiającą identyfikację użytkownika. Wskazuje na obecność karty operatora, a także sprawdza, czy ma on uprawnienia do kontroli pojazdu. Narzędzie wskazuje, czy działa poprawnie i jest włączone.

System DS Samouczek pozwala bezpośrednio podnosić standard i bezpieczeństwo pracy, a dzięki komunikacji z aplikacją, umożliwia kontrolę sposobu pracy operatora i korygowanie występujących nieprawidłowości.

monitoring gps wózków widłowych

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.