Ecodriving wózków widłowych

25 sie 2018

Data System - lider na polskim rynku w zakresie dostarczania rozwiązani telematycznych - proponuje narzędzie, które pozwoli na skuteczne monitorowanie pracy wózków widłowych, a także poprawi ich jakość pracy. Na czym polega monitoring GPS dla wózków widłowych? Sprawdź, czym jest DS Samouczek!

Monitoring wózków widłowych - popraw ich eksploatację

Monitoring wózków widłowych jest narzędziem, które skutecznie pomoże zmniejszyć koszty eksploatacji urządzeń i jednocześnie podwyższy bezpieczeństwo ich pracy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które jest elementem systemu monitoringu jest DS Samouczek. Jest to edukacyjne narzędzie, którego zadaniem jest podnoszenie jakości pracy operatów wózków widłowych. Jak działa Samouczek?

Działanie DS Samouczka

DS Samouczek "stoi" na straży eco-drivingu. Poprzez proste sygnały wizualne i dźwiękowe komunikuje się z operatorem i ostrzega go o dokonaniu udaru, a także jego sile. Powiadomienie o udarze jest także wyświetlane równolegle w aplikacji DS Forklift. Nie tylko fakt udaru jest przekazywany do aplikacji, ale również wiadomość o jego sile, którą opisuje się w skali od 0 do 9. Samouczek nie tylko poinformuje operatora o udarach, ale również pełni funkcje narzędzia diagnostycznego. Wskazuje status pojazdu, a także jego gotowość do pracy.

Autoryzacja i system zabezpieczeń

DS Samouczek posiada także funkcjonalność umożliwiającą identyfikację użytkownika. Wskazuje na obecność karty operatora, a także sprawdza, czy ma on uprawnienia do kontroli pojazdu. Narzędzie wskazuje, czy działa poprawnie i jest włączone.

System DS Samouczek pozwala bezpośrednio podnosić standard i bezpieczeństwo pracy, a dzięki komunikacji z aplikacją, umożliwia kontrolę sposobu pracy operatora i korygowanie występujących nieprawidłowości.

monitoring gps wózków widłowych

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.