Ecodriving wózków widłowych

25 sie 2018

Data System - lider na polskim rynku w zakresie dostarczania rozwiązani telematycznych - proponuje narzędzie, które pozwoli na skuteczne monitorowanie pracy wózków widłowych, a także poprawi ich jakość pracy. Na czym polega monitoring GPS dla wózków widłowych? Sprawdź, czym jest DS Samouczek!

Monitoring wózków widłowych - popraw ich eksploatację

Monitoring wózków widłowych jest narzędziem, które skutecznie pomoże zmniejszyć koszty eksploatacji urządzeń i jednocześnie podwyższy bezpieczeństwo ich pracy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które jest elementem systemu monitoringu jest DS Samouczek. Jest to edukacyjne narzędzie, którego zadaniem jest podnoszenie jakości pracy operatów wózków widłowych. Jak działa Samouczek?

Działanie DS Samouczka

DS Samouczek "stoi" na straży eco-drivingu. Poprzez proste sygnały wizualne i dźwiękowe komunikuje się z operatorem i ostrzega go o dokonaniu udaru, a także jego sile. Powiadomienie o udarze jest także wyświetlane równolegle w aplikacji DS Forklift. Nie tylko fakt udaru jest przekazywany do aplikacji, ale również wiadomość o jego sile, którą opisuje się w skali od 0 do 9. Samouczek nie tylko poinformuje operatora o udarach, ale również pełni funkcje narzędzia diagnostycznego. Wskazuje status pojazdu, a także jego gotowość do pracy.

Autoryzacja i system zabezpieczeń

DS Samouczek posiada także funkcjonalność umożliwiającą identyfikację użytkownika. Wskazuje na obecność karty operatora, a także sprawdza, czy ma on uprawnienia do kontroli pojazdu. Narzędzie wskazuje, czy działa poprawnie i jest włączone.

System DS Samouczek pozwala bezpośrednio podnosić standard i bezpieczeństwo pracy, a dzięki komunikacji z aplikacją, umożliwia kontrolę sposobu pracy operatora i korygowanie występujących nieprawidłowości.

monitoring gps wózków widłowych

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.