Dla kogo jest system monitoringu pojazdów GPS?

28 lip 2016

Przykładem takiego narzędzia dla właścicieli firm logistycznych czy transportowych z pewnością jest monitoring GPS pojazdów. Jest to produkt skierowany dla osób, które chcą w pełni kontrolować swoje pojazdy i w ten sposób zwiększają konkurencyjność swojej firmy i wydajność pracy.

Bardzo istotną informacją, jaką otrzymuje się dzięki monitoringowi GPS jest autoryzacja i identyfikacja. Oznacza to, że właściciel pojazdu zawsze wie, kto i kiedy uruchamia dany samochód, co można sprawdzić na ekranie komputera bądź telefonu komórkowego. Dzięki niewielkiemu przyciskowi w samochodzie można również bez problemu rozróżnić jazdę służbową od jazdy prywatnej.

Przede wszystkim jednak monitoring GPS daje możliwość kontrolowania spraw związanych z paliwem. Innymi słowy, właściciel floty może sprawdzić ile razy samochód został zatankowany,gdzie oraz jaka ilość została zatankowana. Otrzymuje on również informację na temat średniego zużycia paliwa. Co ważne, wszelkie odstępstwa od normy, jak na przykład nagły ubytek paliwa, są automatycznie wykrywane i przekazywane do wiadomości właściciela pojazdu.

Nie da się ukryć, że efektywne zarządzanie flotą pojazdów to klucz do podniesienia konkurencyjności i jakości świadczonych przez przedsiębiorstwo usług. Nic więc dziwnego, że monitoring GPS pojazdów cieszy się tak dużą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę, że narzędzie, które daje im możliwość kontrolowania sytuacji dotyczącej ich samochodów, może być niezwykle skuteczne nie tylko, jeżeli chodzi o określanie gdzie w danym momencie znajduje się pojazd czy przewożony towar, ale również w kwestiach oszczędności na paliwie czy przy planowaniu przyszłych tras.

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.