Dla kogo jest system monitoringu pojazdów GPS?

28 lip 2016

Przykładem takiego narzędzia dla właścicieli firm logistycznych czy transportowych z pewnością jest monitoring GPS pojazdów. Jest to produkt skierowany dla osób, które chcą w pełni kontrolować swoje pojazdy i w ten sposób zwiększają konkurencyjność swojej firmy i wydajność pracy.

Bardzo istotną informacją, jaką otrzymuje się dzięki monitoringowi GPS jest autoryzacja i identyfikacja. Oznacza to, że właściciel pojazdu zawsze wie, kto i kiedy uruchamia dany samochód, co można sprawdzić na ekranie komputera bądź telefonu komórkowego. Dzięki niewielkiemu przyciskowi w samochodzie można również bez problemu rozróżnić jazdę służbową od jazdy prywatnej.

Przede wszystkim jednak monitoring GPS daje możliwość kontrolowania spraw związanych z paliwem. Innymi słowy, właściciel floty może sprawdzić ile razy samochód został zatankowany,gdzie oraz jaka ilość została zatankowana. Otrzymuje on również informację na temat średniego zużycia paliwa. Co ważne, wszelkie odstępstwa od normy, jak na przykład nagły ubytek paliwa, są automatycznie wykrywane i przekazywane do wiadomości właściciela pojazdu.

Nie da się ukryć, że efektywne zarządzanie flotą pojazdów to klucz do podniesienia konkurencyjności i jakości świadczonych przez przedsiębiorstwo usług. Nic więc dziwnego, że monitoring GPS pojazdów cieszy się tak dużą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę, że narzędzie, które daje im możliwość kontrolowania sytuacji dotyczącej ich samochodów, może być niezwykle skuteczne nie tylko, jeżeli chodzi o określanie gdzie w danym momencie znajduje się pojazd czy przewożony towar, ale również w kwestiach oszczędności na paliwie czy przy planowaniu przyszłych tras.

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.