Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Już wkrótce viaTOLL, stary system do uiszczania opłat za autostrady zostanie zastąpiony przez e-TOLL, nowe rozwiązanie bazujące na technologii GPS. Aby urządzenia lokalizacyjne mogły być używane do rozliczania opłat za przejazdy autostradami, muszą przejść stosowną certyfikację. Miło nam poinformować, że nasza firma uzyskała certyfikację aż dla czterech swoich urządzeń. Trzech ZSL (Zewnętrznych Systemów Lokalizacyjnych): typ 1STEL, typ 1TEL, typ 1CANTEL oraz jednego OBU (On-Board Unit): DS/OBD CAN. Stosowne potwierdzenie certyfikacji znalazło się już na oficjalnej rządowej stronie poświęconej systemowi e-TOLL: https://etoll.gov.pl/ciezarowe/system-e-toll/urz%C4%85dzenia/zsl/

Jednocześnie informujemy, że Ministerstwo Finansów wystosowało komunikat, w którym zaproponowało przewoźnikom ulgę podatkową, która będzie dotyczyć zakupu urządzeń. Maksymalna wysokość ulgi podatkowej wynosić będzie 500 zł na każdy pojazd, który w 2021 roku dokonał przejazdu i zapłacił za niego elektronicznie.

Po więcej informacji i w celu zamówienia certyfikowanych urządzeń zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Data System pod adresem: bok@datasystem.pl

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.