Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Już wkrótce viaTOLL, stary system do uiszczania opłat za autostrady zostanie zastąpiony przez e-TOLL, nowe rozwiązanie bazujące na technologii GPS. Aby urządzenia lokalizacyjne mogły być używane do rozliczania opłat za przejazdy autostradami, muszą przejść stosowną certyfikację. Miło nam poinformować, że nasza firma uzyskała certyfikację aż dla czterech swoich urządzeń. Trzech ZSL (Zewnętrznych Systemów Lokalizacyjnych): typ 1STEL, typ 1TEL, typ 1CANTEL oraz jednego OBU (On-Board Unit): DS/OBD CAN. Stosowne potwierdzenie certyfikacji znalazło się już na oficjalnej rządowej stronie poświęconej systemowi e-TOLL: https://etoll.gov.pl/ciezarowe/system-e-toll/urz%C4%85dzenia/zsl/

Jednocześnie informujemy, że Ministerstwo Finansów wystosowało komunikat, w którym zaproponowało przewoźnikom ulgę podatkową, która będzie dotyczyć zakupu urządzeń. Maksymalna wysokość ulgi podatkowej wynosić będzie 500 zł na każdy pojazd, który w 2021 roku dokonał przejazdu i zapłacił za niego elektronicznie.

Po więcej informacji i w celu zamówienia certyfikowanych urządzeń zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Data System pod adresem: bok@datasystem.pl

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate