Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Już wkrótce viaTOLL, stary system do uiszczania opłat za autostrady zostanie zastąpiony przez e-TOLL, nowe rozwiązanie bazujące na technologii GPS. Aby urządzenia lokalizacyjne mogły być używane do rozliczania opłat za przejazdy autostradami, muszą przejść stosowną certyfikację. Miło nam poinformować, że nasza firma uzyskała certyfikację aż dla czterech swoich urządzeń. Trzech ZSL (Zewnętrznych Systemów Lokalizacyjnych): typ 1STEL, typ 1TEL, typ 1CANTEL oraz jednego OBU (On-Board Unit): DS/OBD CAN. Stosowne potwierdzenie certyfikacji znalazło się już na oficjalnej rządowej stronie poświęconej systemowi e-TOLL: https://etoll.gov.pl/ciezarowe/system-e-toll/urz%C4%85dzenia/zsl/

Jednocześnie informujemy, że Ministerstwo Finansów wystosowało komunikat, w którym zaproponowało przewoźnikom ulgę podatkową, która będzie dotyczyć zakupu urządzeń. Maksymalna wysokość ulgi podatkowej wynosić będzie 500 zł na każdy pojazd, który w 2021 roku dokonał przejazdu i zapłacił za niego elektronicznie.

Po więcej informacji i w celu zamówienia certyfikowanych urządzeń zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Data System pod adresem: bok@datasystem.pl

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.