Data System na III Forum Magazyn Przyszłości

22 paź 2017

Wydarzenie pod nazwą „Magazyn 4.0 – cyfrowa integracja procesów w intralogistyce”, odbyło się w Centrum Techniki Magazynowej firmy Promag na poznańskiej Starołęce i było poświęcone dyskusji nad automatyzacją i robotyzacją polskich przedsiębiorstw.

Podczas konferencji Pan Paweł Fryczyński, Wiceprezes Data System Group, wygłosił prelekcję pod tytułem „Wprowadzenie floty magazynowej w erę cyfrową”, która przedstawiała funkcjonalności i zalety systemu monitoringu wózków widłowych DS Locate Forklift. Prezentacja była wysłuchana z nieukrywanym zaciekawieniem, o czym mogą świadczyć dodatkowe pytania zadane przez słuchaczy.

Pomiędzy kolejnymi prezentacjami stoisko Data System było chętnie odwiedzane przez uczestników konferencji, którzy mieli wiele dodatkowych pytań. W udzielaniu na nich odpowiedzi z pewnością pomagał wózek naszego partnera – firmy Promag, na którym zamontowany został kompletny system DS Forklift. Odwiedzający mogli na żywo przekonać się jak wygląda i funkcjonuje monitoring wózków widłowych od Data System.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z czwartkowego wydarzenia.

 

 

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.