Data System na III Forum Magazyn Przyszłości

22 paź 2017

Wydarzenie pod nazwą „Magazyn 4.0 – cyfrowa integracja procesów w intralogistyce”, odbyło się w Centrum Techniki Magazynowej firmy Promag na poznańskiej Starołęce i było poświęcone dyskusji nad automatyzacją i robotyzacją polskich przedsiębiorstw.

Podczas konferencji Pan Paweł Fryczyński, Wiceprezes Data System Group, wygłosił prelekcję pod tytułem „Wprowadzenie floty magazynowej w erę cyfrową”, która przedstawiała funkcjonalności i zalety systemu monitoringu wózków widłowych DS Locate Forklift. Prezentacja była wysłuchana z nieukrywanym zaciekawieniem, o czym mogą świadczyć dodatkowe pytania zadane przez słuchaczy.

Pomiędzy kolejnymi prezentacjami stoisko Data System było chętnie odwiedzane przez uczestników konferencji, którzy mieli wiele dodatkowych pytań. W udzielaniu na nich odpowiedzi z pewnością pomagał wózek naszego partnera – firmy Promag, na którym zamontowany został kompletny system DS Forklift. Odwiedzający mogli na żywo przekonać się jak wygląda i funkcjonuje monitoring wózków widłowych od Data System.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z czwartkowego wydarzenia.

 

 

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate