Data System na III Forum Magazyn Przyszłości

22 paź 2017

Wydarzenie pod nazwą „Magazyn 4.0 – cyfrowa integracja procesów w intralogistyce”, odbyło się w Centrum Techniki Magazynowej firmy Promag na poznańskiej Starołęce i było poświęcone dyskusji nad automatyzacją i robotyzacją polskich przedsiębiorstw.

Podczas konferencji Pan Paweł Fryczyński, Wiceprezes Data System Group, wygłosił prelekcję pod tytułem „Wprowadzenie floty magazynowej w erę cyfrową”, która przedstawiała funkcjonalności i zalety systemu monitoringu wózków widłowych DS Locate Forklift. Prezentacja była wysłuchana z nieukrywanym zaciekawieniem, o czym mogą świadczyć dodatkowe pytania zadane przez słuchaczy.

Pomiędzy kolejnymi prezentacjami stoisko Data System było chętnie odwiedzane przez uczestników konferencji, którzy mieli wiele dodatkowych pytań. W udzielaniu na nich odpowiedzi z pewnością pomagał wózek naszego partnera – firmy Promag, na którym zamontowany został kompletny system DS Forklift. Odwiedzający mogli na żywo przekonać się jak wygląda i funkcjonuje monitoring wózków widłowych od Data System.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z czwartkowego wydarzenia.

 

 

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.