Data System na III Forum Magazyn Przyszłości

22 paź 2017

Wydarzenie pod nazwą „Magazyn 4.0 – cyfrowa integracja procesów w intralogistyce”, odbyło się w Centrum Techniki Magazynowej firmy Promag na poznańskiej Starołęce i było poświęcone dyskusji nad automatyzacją i robotyzacją polskich przedsiębiorstw.

Podczas konferencji Pan Paweł Fryczyński, Wiceprezes Data System Group, wygłosił prelekcję pod tytułem „Wprowadzenie floty magazynowej w erę cyfrową”, która przedstawiała funkcjonalności i zalety systemu monitoringu wózków widłowych DS Locate Forklift. Prezentacja była wysłuchana z nieukrywanym zaciekawieniem, o czym mogą świadczyć dodatkowe pytania zadane przez słuchaczy.

Pomiędzy kolejnymi prezentacjami stoisko Data System było chętnie odwiedzane przez uczestników konferencji, którzy mieli wiele dodatkowych pytań. W udzielaniu na nich odpowiedzi z pewnością pomagał wózek naszego partnera – firmy Promag, na którym zamontowany został kompletny system DS Forklift. Odwiedzający mogli na żywo przekonać się jak wygląda i funkcjonuje monitoring wózków widłowych od Data System.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z czwartkowego wydarzenia.

 

 

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.