Data System na III Forum Magazyn Przyszłości

22 paź 2017

Wydarzenie pod nazwą „Magazyn 4.0 – cyfrowa integracja procesów w intralogistyce”, odbyło się w Centrum Techniki Magazynowej firmy Promag na poznańskiej Starołęce i było poświęcone dyskusji nad automatyzacją i robotyzacją polskich przedsiębiorstw.

Podczas konferencji Pan Paweł Fryczyński, Wiceprezes Data System Group, wygłosił prelekcję pod tytułem „Wprowadzenie floty magazynowej w erę cyfrową”, która przedstawiała funkcjonalności i zalety systemu monitoringu wózków widłowych DS Locate Forklift. Prezentacja była wysłuchana z nieukrywanym zaciekawieniem, o czym mogą świadczyć dodatkowe pytania zadane przez słuchaczy.

Pomiędzy kolejnymi prezentacjami stoisko Data System było chętnie odwiedzane przez uczestników konferencji, którzy mieli wiele dodatkowych pytań. W udzielaniu na nich odpowiedzi z pewnością pomagał wózek naszego partnera – firmy Promag, na którym zamontowany został kompletny system DS Forklift. Odwiedzający mogli na żywo przekonać się jak wygląda i funkcjonuje monitoring wózków widłowych od Data System.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z czwartkowego wydarzenia.

 

 

Co to jest i jak działa monitoring floty?

3 cze 2022

Monitoring floty to zbieranie oraz zarządzanie danymi dotyczącymi pojazdów i zasobów należących do przedsiębiorstwa. Chodzi o samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze (wraz z kierowcami), a także przyczepy. Firmy z branży transportowej używają takich danych w celu kontrolowania statusu floty oraz monitorowania, w jakim miejscu znajduje się aktualnie konkretny pojazd i jego kierowca. System monitoringu floty wykorzystuje system nawigacji satelitarnej GPS (Global Positioning System).

czytaj więcej >

Idą zmiany! Znikają bramki z Państwowych autostrad.

9 lis 2021

Już 1. grudnia 2021 szykuje się kolejna duża zmiana. Tym razem będzie ona dotyczyła pojazdów osobowych, motocykli oraz wszelkich pojazdów o łącznej masie całkowitej do 3,5 tony.

czytaj więcej >

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

+ 48 61 62 63 000
biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate
DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.