Data System Group powiększa dział Handlowy!

9 paź 2014

W związku z powiększającym się zainteresowaniem usługą GPS, w teren wyruszyła grupa Przedstawicieli Handlowych. Nasi handlowcy są wyspecjalizowani, elastyczni i gotowi na wszystko! 

Wraz z rozwojem i powiększeniem działu handlowego, nowym przedsięwzięciem DSG jest rozbudowa sieci serwisowej i montażowej. Dobrze wyposażone zaplecze techniczne umożliwi naszym Klientom biznesowym wybranie optymalnego rozwiązania dostosowanego w pełni do jego indywidualnych potrzeb, a także rozszerzenia i modyfikowania go w przyszłości.

 

 

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.