Data System Group powiększa dział Handlowy!

9 paź 2014

W związku z powiększającym się zainteresowaniem usługą GPS, w teren wyruszyła grupa Przedstawicieli Handlowych. Nasi handlowcy są wyspecjalizowani, elastyczni i gotowi na wszystko! 

Wraz z rozwojem i powiększeniem działu handlowego, nowym przedsięwzięciem DSG jest rozbudowa sieci serwisowej i montażowej. Dobrze wyposażone zaplecze techniczne umożliwi naszym Klientom biznesowym wybranie optymalnego rozwiązania dostosowanego w pełni do jego indywidualnych potrzeb, a także rozszerzenia i modyfikowania go w przyszłości.

 

 

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.