Data System Group na tragach ITM Polska

14 cze 2018

Jest to jedno z największych wydarzeń goszczących na Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak i jedna z największych imprez wystawienniczych branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nam przyniosła wiele ciekawych kontaktów, spostrzeżeń i otworzyła kolejne możliwości.

Stoisko Data System Group mieściło się w Pawilonie 7A, który poświęcony był rozwiązaniom logistycznym w produkcji, transporcie i magazynowaniu, zaprezentowaliśmy na nim dwa systemy monitoringu: DS Locate Forklift, poświęcony wózkom widłowym oraz DS Locate Kontener, który monitoruje kontenery otwarte, intermodalne oraz na odpady. Największym zainteresowaniem cieszyło się w szczególności to pierwsze rozwiązanie.

W opinii zwiedzających system nadzoru wózków widłowych jest innowacyjnym produktem, który odpowiada na wiele potrzeb Klientów. Niewątpliwą zaletą dla wielu potencjalnych Klientów był fakt, że DS Locate Forklift to rozwiązanie, które można dopasować pod danego kontrahenta i jest stale rozwijane.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć stoiska Data System Group.

 

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.