Data System Group na tragach ITM Polska

14 cze 2018

Jest to jedno z największych wydarzeń goszczących na Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak i jedna z największych imprez wystawienniczych branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nam przyniosła wiele ciekawych kontaktów, spostrzeżeń i otworzyła kolejne możliwości.

Stoisko Data System Group mieściło się w Pawilonie 7A, który poświęcony był rozwiązaniom logistycznym w produkcji, transporcie i magazynowaniu, zaprezentowaliśmy na nim dwa systemy monitoringu: DS Locate Forklift, poświęcony wózkom widłowym oraz DS Locate Kontener, który monitoruje kontenery otwarte, intermodalne oraz na odpady. Największym zainteresowaniem cieszyło się w szczególności to pierwsze rozwiązanie.

W opinii zwiedzających system nadzoru wózków widłowych jest innowacyjnym produktem, który odpowiada na wiele potrzeb Klientów. Niewątpliwą zaletą dla wielu potencjalnych Klientów był fakt, że DS Locate Forklift to rozwiązanie, które można dopasować pod danego kontrahenta i jest stale rozwijane.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć stoiska Data System Group.

 

Co to jest i jak działa monitoring floty?

3 cze 2022

Monitoring floty to zbieranie oraz zarządzanie danymi dotyczącymi pojazdów i zasobów należących do przedsiębiorstwa. Chodzi o samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze (wraz z kierowcami), a także przyczepy. Firmy z branży transportowej używają takich danych w celu kontrolowania statusu floty oraz monitorowania, w jakim miejscu znajduje się aktualnie konkretny pojazd i jego kierowca. System monitoringu floty wykorzystuje system nawigacji satelitarnej GPS (Global Positioning System).

czytaj więcej >

Idą zmiany! Znikają bramki z Państwowych autostrad.

9 lis 2021

Już 1. grudnia 2021 szykuje się kolejna duża zmiana. Tym razem będzie ona dotyczyła pojazdów osobowych, motocykli oraz wszelkich pojazdów o łącznej masie całkowitej do 3,5 tony.

czytaj więcej >

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

+ 48 61 62 63 000
biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate
DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.