Data System Group na tragach ITM Polska

14 cze 2018

Jest to jedno z największych wydarzeń goszczących na Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak i jedna z największych imprez wystawienniczych branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nam przyniosła wiele ciekawych kontaktów, spostrzeżeń i otworzyła kolejne możliwości.

Stoisko Data System Group mieściło się w Pawilonie 7A, który poświęcony był rozwiązaniom logistycznym w produkcji, transporcie i magazynowaniu, zaprezentowaliśmy na nim dwa systemy monitoringu: DS Locate Forklift, poświęcony wózkom widłowym oraz DS Locate Kontener, który monitoruje kontenery otwarte, intermodalne oraz na odpady. Największym zainteresowaniem cieszyło się w szczególności to pierwsze rozwiązanie.

W opinii zwiedzających system nadzoru wózków widłowych jest innowacyjnym produktem, który odpowiada na wiele potrzeb Klientów. Niewątpliwą zaletą dla wielu potencjalnych Klientów był fakt, że DS Locate Forklift to rozwiązanie, które można dopasować pod danego kontrahenta i jest stale rozwijane.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć stoiska Data System Group.

 

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.