Data System Group na tragach ITM Polska

14 cze 2018

Jest to jedno z największych wydarzeń goszczących na Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak i jedna z największych imprez wystawienniczych branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nam przyniosła wiele ciekawych kontaktów, spostrzeżeń i otworzyła kolejne możliwości.

Stoisko Data System Group mieściło się w Pawilonie 7A, który poświęcony był rozwiązaniom logistycznym w produkcji, transporcie i magazynowaniu, zaprezentowaliśmy na nim dwa systemy monitoringu: DS Locate Forklift, poświęcony wózkom widłowym oraz DS Locate Kontener, który monitoruje kontenery otwarte, intermodalne oraz na odpady. Największym zainteresowaniem cieszyło się w szczególności to pierwsze rozwiązanie.

W opinii zwiedzających system nadzoru wózków widłowych jest innowacyjnym produktem, który odpowiada na wiele potrzeb Klientów. Niewątpliwą zaletą dla wielu potencjalnych Klientów był fakt, że DS Locate Forklift to rozwiązanie, które można dopasować pod danego kontrahenta i jest stale rozwijane.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć stoiska Data System Group.

 

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate