Bezterminowa historia tras w DS Locate

26 cze 2017

Bezterminowa historia tras to usługa, dzięki której zarządzający flotą mogą sprawdzać i pobierać dane z trasy przebytej przez pojazdy bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Usługa przechowuje dane już od kwietnia 2017 roku i nie będziemy ich usuwać… nigdy.

Funkcja polega na zapisywaniu do pliku CSV informacji o trasie – takich jak współrzędne, prędkość oraz wszelkie inne dane, które przesyłane są z pojazdu do aplikacji. Pliki z każdego miesiąca i dla każdego pojazdu gromadzone są na serwerze Data System bezterminowo. Możliwe jest ich pobieranie i analizowanie, a co najważniejsze – import do aplikacji, dzięki czemu możliwy staje się podgląd śladu trasy na mapie.

Od teraz nie ma znaczenia kiedy pojazd wyruszył w drogę – jej analiza jest możliwa nawet po wielu miesiącach, a nawet latach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w DS Locate, którą można znaleźć w zakładce "Usługi".

Ewidencja czasu i jakości pracy kierowcy. Czy tachograf to jedyne rozwiązanie?

24 sty 2023

Dowiedz się, jak zadbać o niezawodność pomiaru czasu pracy kierowców zawodowych. Tachograf do samochodu ciężarowego to tylko jeden ze sposobów, aby monitorować pracowników oraz zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.

czytaj więcej >

Jak monitorować pracę handlowców? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

11 sty 2023

Sprawdź, co jest niezbędne, by właściwie monitorować i kontrolować pracę handlowców w prowadzonej przez Ciebie firmie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zarządzać współpracą z kontrahentami.

czytaj więcej >

Znikające paliwo w Twojej ciężarówce? Zobacz, jak możesz ochronić się przed kradzieżą

20 gru 2022

Chroń budżet swojego przedsiębiorstwa, zabezpieczając się przed nieuczciwością kierowców lub kradzieżami na postojach. Postaw na nowatorskie i sprawdzone rozwiązania wspierające walkę ze złodziejami paliwa.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.