Bezterminowa historia tras w DS Locate

26 cze 2017

Bezterminowa historia tras to usługa, dzięki której zarządzający flotą mogą sprawdzać i pobierać dane z trasy przebytej przez pojazdy bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Usługa przechowuje dane już od kwietnia 2017 roku i nie będziemy ich usuwać… nigdy.

Funkcja polega na zapisywaniu do pliku CSV informacji o trasie – takich jak współrzędne, prędkość oraz wszelkie inne dane, które przesyłane są z pojazdu do aplikacji. Pliki z każdego miesiąca i dla każdego pojazdu gromadzone są na serwerze Data System bezterminowo. Możliwe jest ich pobieranie i analizowanie, a co najważniejsze – import do aplikacji, dzięki czemu możliwy staje się podgląd śladu trasy na mapie.

Od teraz nie ma znaczenia kiedy pojazd wyruszył w drogę – jej analiza jest możliwa nawet po wielu miesiącach, a nawet latach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w DS Locate, którą można znaleźć w zakładce "Usługi".

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

Pobierz nową aplikację mobilną DS Locate!

4 mar 2021

Od niedawna dostępna jest bezpłatnie, zupełnie nowa aplikacja mobilna DS Locate. Tym samym wycofujemy aplikację DS Car Spy.

czytaj więcej >

Zostań Partnerem Data System! Polecaj nasze usługi i otrzymuj prowizję.

13 paź 2020

Niedawno uruchomiony Program Partnerski Data System Group zrzesza szeroką grupę firm zajmujących się flotami samochodowymi.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate