Bezterminowa historia tras w DS Locate

26 cze 2017

Bezterminowa historia tras to usługa, dzięki której zarządzający flotą mogą sprawdzać i pobierać dane z trasy przebytej przez pojazdy bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Usługa przechowuje dane już od kwietnia 2017 roku i nie będziemy ich usuwać… nigdy.

Funkcja polega na zapisywaniu do pliku CSV informacji o trasie – takich jak współrzędne, prędkość oraz wszelkie inne dane, które przesyłane są z pojazdu do aplikacji. Pliki z każdego miesiąca i dla każdego pojazdu gromadzone są na serwerze Data System bezterminowo. Możliwe jest ich pobieranie i analizowanie, a co najważniejsze – import do aplikacji, dzięki czemu możliwy staje się podgląd śladu trasy na mapie.

Od teraz nie ma znaczenia kiedy pojazd wyruszył w drogę – jej analiza jest możliwa nawet po wielu miesiącach, a nawet latach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w DS Locate, którą można znaleźć w zakładce "Usługi".

Optymalizacja kosztów zużycia paliwa w firmie transportowej? To możliwe!

21 wrz 2022

Przekonaj się, jak łatwo zredukować koszty zużycia paliwa, aby ograniczyć wydatki w firmie transportowej. Poznaj nasze metody na oszczędzanie oraz zapobieganie kradzieżom benzyny lub oleju z baku! Nowoczesne rozwiązania znajdziesz właśnie u nas!

czytaj więcej >

Firma transportowa może być nowoczesna! Poznaj niezbędne rozwiązania

12 wrz 2022

Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma transportowa stanie się nowoczesna oraz zacznie szybciej się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadź modernizację na miarę XXI wieku! Dowiedz się więcej już dziś!

czytaj więcej >

Skuteczne zarządzanie flotą samochodową. Sprawdź nasze porady

12 wrz 2022

Sprawdź, co zrobić, aby Twoja firmowa flota stała się wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się, jak zarządzać pojazdami, stosować monitoring GPS oraz dlaczego warto optymalizować trasy!

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.