Bezterminowa historia tras w DS Locate

26 cze 2017

Bezterminowa historia tras to usługa, dzięki której zarządzający flotą mogą sprawdzać i pobierać dane z trasy przebytej przez pojazdy bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Usługa przechowuje dane już od kwietnia 2017 roku i nie będziemy ich usuwać… nigdy.

Funkcja polega na zapisywaniu do pliku CSV informacji o trasie – takich jak współrzędne, prędkość oraz wszelkie inne dane, które przesyłane są z pojazdu do aplikacji. Pliki z każdego miesiąca i dla każdego pojazdu gromadzone są na serwerze Data System bezterminowo. Możliwe jest ich pobieranie i analizowanie, a co najważniejsze – import do aplikacji, dzięki czemu możliwy staje się podgląd śladu trasy na mapie.

Od teraz nie ma znaczenia kiedy pojazd wyruszył w drogę – jej analiza jest możliwa nawet po wielu miesiącach, a nawet latach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w DS Locate, którą można znaleźć w zakładce "Usługi".

Koniec technologii 2G staje się faktem!

18 kwi 2023

Szanowni Klienci, Chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych zmianach w technologii sieci komórkowych na świecie. W ostatnich latach niektóre kraje zdecydowały się wyłączyć sieci 2G, a kolejne mają to w planach w najbliższej przyszłości. Na bazie technologii 2G działają praktycznie wszystkie lokalizatora GPS.

czytaj więcej >

Czy da się kontrolować punktualność handlowców? Czy możemy im ufać, że odwiedzają klientów, a nie tylko ich obdzwaniają?

16 lut 2023

Jednym z najważniejszych zadań handlowców jest nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami. W dzisiejszych czasach, gdzie rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny, budowanie relacji biznesowych jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży.

czytaj więcej >

Masz stary smartfon? Nie zapłacisz za autostradę w aplikacji e-Toll

2 lut 2023

Lokalizator e-Toll to elektroniczne, miniaturowe urządzenie zainstalowane w pojeździe, za pomocą którego w sposób bezobsługowy i automatyczny opłacisz przejazdy po autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

czytaj więcej >

DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.