Bezterminowa historia tras w DS Locate

26 cze 2017

Bezterminowa historia tras to usługa, dzięki której zarządzający flotą mogą sprawdzać i pobierać dane z trasy przebytej przez pojazdy bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Usługa przechowuje dane już od kwietnia 2017 roku i nie będziemy ich usuwać… nigdy.

Funkcja polega na zapisywaniu do pliku CSV informacji o trasie – takich jak współrzędne, prędkość oraz wszelkie inne dane, które przesyłane są z pojazdu do aplikacji. Pliki z każdego miesiąca i dla każdego pojazdu gromadzone są na serwerze Data System bezterminowo. Możliwe jest ich pobieranie i analizowanie, a co najważniejsze – import do aplikacji, dzięki czemu możliwy staje się podgląd śladu trasy na mapie.

Od teraz nie ma znaczenia kiedy pojazd wyruszył w drogę – jej analiza jest możliwa nawet po wielu miesiącach, a nawet latach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w DS Locate, którą można znaleźć w zakładce "Usługi".

Co to jest i jak działa monitoring floty?

3 cze 2022

Monitoring floty to zbieranie oraz zarządzanie danymi dotyczącymi pojazdów i zasobów należących do przedsiębiorstwa. Chodzi o samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze (wraz z kierowcami), a także przyczepy. Firmy z branży transportowej używają takich danych w celu kontrolowania statusu floty oraz monitorowania, w jakim miejscu znajduje się aktualnie konkretny pojazd i jego kierowca. System monitoringu floty wykorzystuje system nawigacji satelitarnej GPS (Global Positioning System).

czytaj więcej >

Idą zmiany! Znikają bramki z Państwowych autostrad.

9 lis 2021

Już 1. grudnia 2021 szykuje się kolejna duża zmiana. Tym razem będzie ona dotyczyła pojazdów osobowych, motocykli oraz wszelkich pojazdów o łącznej masie całkowitej do 3,5 tony.

czytaj więcej >

Data System wśród certyfikowanych dostawców e-TOLL

2 cze 2021

Firma Data System uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi systemu e-TOLL dla czterech urządzeń lokalizacyjnych.

czytaj więcej >

DS centrala
Data System Group
ul. abpa A. Baraniaka 88 B
61-131 Poznań | Polska

+ 48 61 62 63 000
biuro@datasystem.pl
Sklep
Produkty
Regulamin usługi DSLocate
DS linia 801 88 77 88 Czynna całą dobę. Numer dostępny także z telefonów komórkowych.